banner851

banner614

40 KİLO HAMSİ DAĞITILDI

banner619

Akçakoca ilçesinde "1. Palamut Festivali ELO Satranç Turnuvasında" sporculara yaklaşık 40 kilogram hamsi ikram edildi.

banner846
Gündem 01.12.2019, 17:18 01.12.2019, 18:02
1493
banner844

Akçakoca Belediyesi ile Türkiye Satranç Federasyonu iş birliğinde, Belediye Nikah Salonu'nda dün başlayan turnuvada yaklaşık 40 kilogram hamsi, Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz tarafından sporculara dağıtıldı. Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Satranç turnuvası çok güzel şekilde geçiyor. Yaklaşık 40 kilogram hamsi aldık. Minik çocuklara dağıtımını yaptık. Bu tür etkinlikleri belediye olarak katkılarımız devam edecek. Her yıl yapacağız. Gençlerimiz, çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onlarla ilgili her türlü desteği vermeye hazırız. Bu yıl çok güzel geçti. Gençlerimize başarılar diliyoruz." ifadesini kullandı. 


Satranç Federasyonu Akçakoca İlçe Temsilcisi Hayrettin Atban da Belediye Başkanı Okan Yanmaz'a verdiği destekten dolayı teşekkür ederek turnuvanın geleneksel hale gelmesini temenni etti. 
Turnuva, başarılı öğrencilere ödül verilmesiyle sona erecek. (AA)
 

Yorumlar (1)
Düzceli 2 yıl önce
Akçakoca’da ilk kez yapılan bir turnuva olmasına rağmen gerçekten çok başarılı bir organizasyondu.Belediye başkanının çocuklara ve orada bekleyen velilere yaptığı hamsi sürprizi ise oradakileri çok mutlu etti.Emeği geçen herkese teşekkürler
21°
parçalı az bulutlu