banner851

banner614

500 KİLO DÖNER DAĞITILDI

Ekrem Coşkun Döner 15 Temmuz Şehidi Emniyet Müdürü Ufuk Baysan anısına Düzce halkına 500 kilo döner dağıttı. Bu anlamlı etkinliğe Düzce halkı yoğun ilgi gösterirken şehidin anne ve babası da etkinliğe katıldı.

Gündem 18.10.2019, 13:56 18.10.2019, 17:22
4889

Açıldığı günden bu yana Düzce halkının yoğun ilgi gösterdiği Ekrem Coşkun Döner 15 Temmuz Şehidimiz Ufuk Baysan’ı unutmadı. Düzenlemiş olduğu etkinlikte 500 kilo döneri Düzce halkına dağıttı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Öncü Haber’e konuşan firma yetkilisi Halil İbrahim Karadeniz “ Ekrem Coşkun Döner ailesi olarak  her ay bir şubemizde 500 kilo döner dağıtmaya devam ediyoruz. Bugün de Düzce Ekrem Coşkun Döner olarak  15 Temmuz Şehidimiz  Emniyet  Müdürü Ufuk Baysan anısına 500 kilo döner dağıtıyoruz. Düzce halkına markamıza göstermiş olduğu  ilgiden dolayı teşekkür ediyorum ve tüm şehitlerimize  Allahtan rahmet diliyorum” diye konuştu.

 
ŞEHİDİN ANNESİ VE BABASI DA ETKİNLİĞE KATILDI
15 Temmuz Şehidi Ufuk Baysan adına düzenlenen etkinlikte Öncü Haber mikrofonlarına konuşan şehidin annesi ve babası şunları söyledi ;  Çok duygulandık. Ekrem Coşkun Döner’in böyle bir şeyi düşünüp yapması bizi çok mutlu etti. Böyle bir etkinliği oğlumuz adına yapması ve halkımıza bu kadar çok sayıda döner dağıtması bizi çok sevindirdi. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Çok mutlu olduk.

banner844
Yorumlar (5)
Adore81 2 yıl önce
ne hayrı reklam nerde bedavacı varsa toplamışlar böyle hayır mı olur kaveci kumarcı takıma beleş ziyafet te dçner de yetmemiştir.yapmayın şehidin adı böyle şeylerle yaşamaz ha deseniz ki sevgi evlerine hediye ettim olurdu.
BEYKÖYLÜ KÖPEKCİ AHMET 2 yıl önce
ALLAH CC RAZI OLSUN BÖYLE ESNAFLARDAN.
DÜZCEDE BU GİBİ ETKİNLİKLERİ YAPAN ESNAFIMIZ YOK DENECEK KADAR AZ.
huzur 2 yıl önce
Döner dağıtılması güzel bir düşünce olmuş ancak bu çok değerli amca ve teyzeyi her yapılan etkinliğe çağırıp yormayalım lütfen.
Gümüşhaneli şahin 2 yıl önce
ALLAH CC RAZI OLSUN BÖYLE ESNAFLARDAN.
DÜZCEDE BU GİBİ ETKİNLİKLERİ YAPAN ESNAFIMIZ YOK DENECEK KADAR AZ.
........ 2 yıl önce
Sakar Şakir filmi aklıma geldi bugün bedava yarın parayla :)))))