banner851

banner955

AĞAOĞLU AĞALAR GİBİ AĞIRLANDI!

Yığılca Belediyesi tarafından şehit ve gazi aileleri için düzenlenen iftar programına katılan ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu ağalar gibi ağırlandı. Ağaoğlu’nun üst düzeyde ağırlandığı iftar programındaki tablo, tartışmaların gölgesinde Hoşafoğlu Köyü’ne kurulma aşamasında olan çimento fabrikasının tamamlanarak faaliyete geçmesinde bir engelle karşılaşmayacağına işaret etti.

Gündem 17.06.2017, 14:54 18.06.2017, 14:34
7238

Yığılca Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına bir yandan ilçede işsizliğe merhem olacağı ifade edilen, bir yandan da çevre kirliliği tartışmalarına neden olan Hoşafoğlu Köyü’ndeki çimento fabrikasının sahibi ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu katıldı.

Protokolle aynı masada oturdu
Ağaoğlu katıldığı iftarda büyük ilgi görürken üst düzeyde ağırlandı. Düzce’nin siyasilerin ve bürokratlarının ilgi gösterdiği ve geniş katılımın sağladığı iftar programında, Ağaoğlu’nun yanı sıra fabrikanın ortaklarından Atalay Şahinoğlu da hazır bulundu.Eleştirileri yanıtladı, kararlılık mesajı verdi
Düzce protokolüyle aynı masada iftarını yapan Ağaoğlu’nun iftarın ardından sarf ettiği sözler dikkat çekti. Eleştirileri yanıtlar türden sözler sarf eden Ağaoğlu, ilçe halkına kendisini Yığılcalı bir vatandaş olarak hissettiğini söylemeyi ihmal etmedi.

Şantiyelerinde Yığılca halkından çalışanlar olduğunu söyledi
Türkiye’nin yatırım yapmaya ihtiyacı olduğunu, oğlu Alican Ağaoğlu ve ortağı Atalay Şahinoğlu ile birlikte dünyanın en çevreci çimento fabrikasını ilçeye kazandıracaklarını belirten Ağaoğlu, İstanbul’daki şantiyelerinde Yığılca’dan yüzlerce vatandaş olduğunu dile getirdi. “Güçlü bir Türkiye’yi istemeyenlerin üzerimizde oynadığı oyunları çok iyi biliyoruz.” ifadesini kullanan Ağaoğlu, zor şartlarda bile fabrikayı kurmakta kararlı olduğunu yineledi.

Ağaoğlu'na plaket
Yığılca Kaymakamı Furkan Sancaktutar ile Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit de Ağaoğlu’na övgü dolu sözler sarf etti. Konuşmaların ardından Ağaoğlu’na Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin tarafından desteğinden dolayı plaket verildi.

Ruhsatı bir ay önce yeniledi
İftar programındaki tablo, bir ay önce ruhsatı yenilenen çimento fabrikasının önünde bir engel kalmadığı şeklinde yorumlandı.


Haber:Y.SEVER

Yorumlar (25)
düzceli 5 yıl önce
ağzının suları akıyor adamın biz ciğerlerimizi veriyoruz utanmadan birde üstüne plaket ağalar gibi karşıla bu nasıl bir düzen bu nasıl iş yine seyirciyiz
yığılcalı 5 yıl önce
birde plaket vermezlermi nasıl bir ironi
RECEP 5 yıl önce
AĞAOĞLUNU KÖTÜLEYENLER NEDEN EL AYAK ÖPEREK FABRİKALARA GİRMEK İSTERLER .ÇİMENTO FABRİKASI KURULUNCA ALEYHTE YAZANLAR İŞE ALINMAK İÇİN KİMLERE YALVARACAKLAR GÖRELİM
nsm 5 yıl önce
hertaraf beyazlasip, sen de hastalanip yataga düstügünde de agalar gibi karsiladigini hatirlayacak misin ey yigilica? Allah'in verdigi akli ne zaman kullanmayi düsünmektesiniz acaba?
Yazık günahı 5 yıl önce
Şu para denen illetin kul u olmuşsunuz peşkeş çekmeye imtina edecek tek bir vazgeçilmeniz yok , her şeyinizi verirsiniz para için . Yazık yazık
Fikri 5 yıl önce
yeşillik gidecek diyorsunuz, ormanları kesip fındık dikiyorsunuz. Dereler kirlenecek diyorsunuz, lağıminizi cöpunuzu dereye atiyorsunuz. Daha ne istiyorsunuz 500 aile ye ekmek kapısı olacak. Bırakın doğasını seven insan ayaklarını.
Yerli 5 yıl önce
Bal arısı heykellerinizi kaldirabilirsiniz artık ilçeden. Kapitalizm ne zamandan beri işçi sınıfına hizmet etmistir ki agaoglu etsin? Tek gayeleri sirketlerinin yapacağı kâr oranlarıdır. Ne çevre umurlarindadir nede gariban yigilcalilar.
emre 5 yıl önce
SAYIN YIĞILCALI KARDEŞLERİM BU GİDİŞE NE ZAMAN DUR DİYECEKSİNİZ 17 25 ARALIK MEVZULARINDA GÖZALTINA ALINMIŞTI AĞANIZ NE ÇABUK UNUTTUNUZ.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız