banner614

AK PARTİ KONGRESİNE ÇIKARMA

banner619

Türkiye'yi 13 yıldır kesintisiz yöneten AK Parti'nin, 5. Olağan Büyük Kongresi yapıldı. Düzce Ak Parti İl Teşkilatı da 10 otobüsle Ankara’ya adeta çıkarma yaptı. AK Parti 5. Olağan Kongresi'ne tek aday olarak giren Ahmet Davutoğlu, 1353 oyla genel başkan seçildi.

banner846
Gündem 12.09.2015, 11:48
2447
AK PARTİ KONGRESİNE ÇIKARMA
banner844

Türkiye'yi 13 yıldır kesintisiz yöneten AK Parti'nin, 5. Olağan Büyük Kongresi bugün Ankara Arena Spor Salonu'nda yapıldı. AK Parti Genel Başkanlığına Başbakan ve Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, geçerli oyların tamamını alarak bin 353 oyla yeniden seçildi.

AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, kongre dışındaki partililerine kısa bir selamlama konuşması yaptıktan sonra, kongrenin yapıldığı salona girerek buradaki partililerini de selamladı ve kongreye geçildi. Parti yönetiminin yeniden şekillendiği kongrede, tüzükte de değişiklikler yapıldı. Ahmet Davutoğlu'nun tekrar Genel Başkan olduğu kongrede, partinin yeni Merkez Karar ve Yürütme Kurulu (MKYK) üyeleri de seçildi. Kongreye Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir başta olmak üzere Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, bütün ilçe belediye başkanları, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Başkanları ile partili üyeler katıldı.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun tek aday gösterileceği kongrenin yapılacağı Arena Spor Salonu'nun içine sığmayan binlerce partili için salon dışında da kongreyi izlemeleri için sandalyeler konuldu, dev ekranlar yerleştirildi. Son dönemlerde meydana gelen terör olaylarında şehitler için müzik dinletisi yapılmıyor. Kongre salonunda ve dışındaki partililere Türk bayrağı ve parti bayrakları dağıtıldı. Olağanüstü güvenlik tedbirlerinin alındığı kongrede partinin astığı pankartlar haricinde pankart asılmadı.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (8)
sabit 6 yıl önce
Allahım genel merkez deki yöneticileri gafleten uyandır. Düzcede ve Türkiye''de senin rızan için çalışacak vekiller ve yöneticiler seçmeleri için şuur ihsan et. Amin!
2 Kasımda görüşürüz 6 yıl önce
2 Kasım günü bakalım oyle sırıtabilecek misin keleş efendi ve sürekası..
ANKARADAKİ DÜZCELİ 6 yıl önce
Yüzünden tebessüm eksik olmasın temennisini KELEŞ biraz farklı anlamış herhalde. Birileri, bugünlerde bu sırıtma derecesinde tebessümün çok da uygun olmadığını KELEŞ''e hatırlatsa iyi olur.
Ayıptır günahtır bu kadar şehit varken sırıtmak.Yakışmıyor.
CENGAVER 6 yıl önce
MEHMET KELEŞ NASIL SIRTIYOR DÜZCE HALKIYLA DALGA GEÇER GİBİ
akcakocabey 6 yıl önce
sizin iktidar işleri bitti ya son son gezin bakalım :)
vatandaş 6 yıl önce
Milletimiz için hayırlı olsun.Düzce de Türkiye genelinde yine yola devam.
Hizmette etkisiz elemanla 6 yıl önce
Düzce için hizmet uretmede etkisiz ve yutan elemanlar bir karede.Bunun hesabını soracam 1 kasımda.
deva 6 yıl önce
Marifetli sizce?
13°
kapalı