banner851

banner955

AK PARTİ’DEN ESENÇAM KÖYÜ’NE ZİYARET

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, teşkilat üyeleri ile birlikte köy ziyaretleri kapsamında merkeze bağlı Esençam Köyü’nü ziyaret etti. Keskin, köyün sorunları ile ilgili Köy Muhtarı Cihan Türken’den bilgi aldı.

Gündem 12.06.2020, 15:45 12.06.2020, 15:10
1917
AK PARTİ’DEN ESENÇAM KÖYÜ’NE ZİYARET
banner1032

1 Haziran itibariyle başlayan normalleşme süreci ile birlikte siyasiler de sahada çalışmalara başladı. Bu kapsamda ilçe ve köy ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, hem sıkıntıları yerinde görüyor hem de talep ve ihtiyaçları yerinde dinliyor.

Dün akşam AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Genel Meclisi Üyeleri ile merkeze bağlı Esençam Köyü’nü ziyaret eden İl Başkanı Keskin, köyde özel idare ekipleri eliyle yürütülen çalışmalar hakkında Köy Muhtarı Cihan Türken’den bilgi aldı.

Köylülerin isteklerini dinleyen Keskin, her ziyaretinde olduğu gibi sıkıntıların çözümü için ilgililerle görüşmeyi ihmal etmedi.

Keskin, köyün sorunları ile ilgili İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen ve İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal’ı arayarak yaşanan sorunların çözülmesi için harekete geçilmesini istedi. 

Yorumlar (2)
Seksen1 2 yıl önce
Bende bir sürü sorun dinliyorum ama sonuç yok o zaman bu şahıs ne iş yapar dinliyormuş gibi görünmekten başka!
Belediye ve Ulaştırma 2 yıl önce
Neden AKP de aynı isimler hep birde şikayet ettıgımiz konuyu dinler ilgilenir gibi yapıyorsunuz sonuç yok delilli geldiğimiz halde ozaman kör sagır olunuyor torpil oluyor
22
açık