banner851

banner955

AKÇAKOCA'DAN KALABALIK ZİYARET

AK Parti Akçakoca ilçe yönetimi, kabalalık bir partili grubu ile Ankara'ya giderek Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'yü bakanlıkta ziyaret etti. Akçakoca heyeti ile hem parti çalışmaları hem de ilçede hayata geçirilecek projelere ilişkin görüşen Bakan Özlü, bir süre önce yapılan kongre ile güven tazeleyen yeni yönetimden beklentilerini de dile getirdi.

Gündem 21.02.2018, 11:20 21.02.2018, 17:17
695

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Akçakoca ilçe teşkilatını, Kadın ve Gençlik Kolları yönetimi ile birlikte bakanlıkta ağırladı. Düzce’den Ankara’ya gelen Akçakoca AK Parti İlçe Başkanı Dergah Akça başkanlığındaki heyette, Kadın Kolları Başkanı Lehuza Sarıca ve Gençlik Kolları Başkanı Serdar Özcan ile birlikte yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Yaklaşık 50 kişinin bulunduğu heyeti bakanlığın en üst katındaki salonda kabul eden Özlü, misafirleri ile tek tek tokalaştı. Burada bir konuşma yapan Özlü, 6. Olağan kongrede Akçakoca ilçe başkanlığına yeniden seçilen Dergah Akça ve yeni yönetim kurulu üyelerini; “Yönetime yeni seçilen tüm dava arkadaşlarımı gönülden kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” sözleriyle tebrik etti.Akçakoca ilçe teşkilatının yeni yönetimi ile bir süre görüşen ve onları dinleyen Özlü, yeni yönetimden beklentilerini de dile getirdi. Toplantı daha sonra yenilen yemeğin ardından sona erdi.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (3)
Denız 5 yıl önce
Bırakın bu işlerı bakanı meşkul. Etmeyın. Onun Düzce ve turkıye yapacak cok işi var gidin diğer vekillere onlarla görüsün onların vaktı Nasıl olsa cok. Ha ne kıravatımız var ne iş ayıp sanki. Kahveye gıtmişler
SÜLEYMAN METE 5 yıl önce
BAKANIN KENDİLERİNİ NASIL KARŞILAYACAĞINI BİLE BİLE KRAVATSIZ ZİYARETE GİTMEK???
SON ONBEŞ YILDIR MODA OLDU...
cash81 5 yıl önce
ilçede hayata geçirilecek projeler yav ne güldüm be
22
kapalı