banner851

banner955

Anaokulu öğrencilerinden Emniyete 164. yıl ziyareti

Avni Akyol Ümit Vakfı Anaokulu öğrencileri İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman'ı ziyaret ederek emniyet teşkilatına görevinde başarılar diledi.

Gündem 07.04.2009, 11:01
221
Anaokulu öğrencilerinden Emniyete 164. yıl ziyareti
banner1032

Kurulduğu tarihten itibaren ülkenin güvenliğini korumayı vazife edinen emniyet teşikilatı 164. yılına girerken, 164. yıl nedeniyle İl Emniyet Müdürlüğüne ziyaretler devam ediyor. Bugün de Avni Akyol Ümit Vakfı Anaokulu öğrencileri İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman'la biraraya geldi.

Emniyet teşkilatının 164. yılını kutlayan minik öğrenciler, Kahraman'a merak ettikleri soruları da sormayı unutmadı. Emniyet teşkilatı hakkında öğrencilere bilgi veren Kahraman, “Biz sizin güvenliğinizi sağlamaya çalışıyoruz. Polislerin önemini siz de biliyorsunuz. Ziyaretiniz için tüm emniyet teşkilatı adına teşekkür ederim. Biz 24 saat boyunca sizin güvenliğinizi sağlamak için buradayız.” şeklinde konuştu.

Anaokulu öğrencileri de polislerin neler yaptıkları ve emniyetin görevleri hakkında merak ettikleri soruları Kahraman'a yönlendirerek Kahraman'dan bilgi aldı.

banner844
Yorumlar (0)
13
parçalı az bulutlu