banner614

ASAYİŞ TOPLANTISI YAPILDI

banner619

Düzce İl Asayiş Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi.

banner846
Gündem 18.08.2015, 16:42
2140
ASAYİŞ TOPLANTISI YAPILDI
banner844
Vali Ali Fidan başkanlığında Düzce İl Asayiş Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi. Valilik Makam toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcısı Hasan Bağcı, Garnizon Komutanı J. Albay Bilal Güvenir, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz ve ilçe kaymakamları katıldı. Toplantıda genel olarak ilin asayiş durumu gözden geçirildi. İlde huzur ve güven ortamının devamına yönelik olarak yapılan mevcut çalışmalar ve alınması gereken ilave tedbirler görüşüldü. Vali Ali Fidan ilin emniyet ve asayiş durumuna ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Fındık hasadı dolayısıyla diğer illerden gelen mevsimlik tarım işçilerinin çalışma şartları ve sosyal durumlarına ilişkin hususlar da toplantıda değerlendirildi.
Vali Fidan toplantı sonrası yaptığı açıklamada;  “İlimizde huzur ve güven ortamının korunması, vatandaşlarımızın huzur ve sükun içerisinde yaşamalarını sürdürmelerine yönelik çalışmalarımız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada titizlikle sürdürülecektir.” ifadelerinde bulundu.
Yorumlar (4)
belediye önü 6 yıl önce
BELEDİYE ÖNÜNDEKİ TAŞLARIN ÜSTÜNDE OTURAN WARA WRACILARI KİM DEDST EDICEK MERAK EDIYORUM COLUK COCUK KIZLKAR KADINLAR GECIYOR İÇİNE DÜŞECEK GİBİ BAKIYORLAR.ELİNDE TESPİH ADAM AĞA SANKİ YEMIN EDERIM BENDEN BIRINE BI BAKSIN LAF ATSINLAR KAN ÇIKAR SYLM
muhtar 6 yıl önce
memleket DÜZCE değil... SURİYE, IRAK sanırsınız.... Gece gündüz bağıra bağıra konuşan elinde bira şişeleriyle gezen ARAPLARIN MEMLEKETİ olmuş... BRAVO A.K.PARTİSİ...
VATANDAŞ 6 yıl önce
Yaşanan asayiş olaylarını genele yansıtmak çözümsüzlüğe götürür ! Olayı ferdileştirirseniz ve direkt olarak olaya karışanları cezalandırırsanız olay yerinde çözülmüş olur, fazla büyümez.
Yorumcu 6 yıl önce
Gölyaka Hacısüleymanbey köyüne gelinde fındık işçilerinin asıl dramını görün. Ne konaklayabilecekleri düzgün bir çadır ne tuvalet ne duş halleri içler acısı.
16°
parçalı bulutlu