banner851

banner955

Aşık Sefai İle Unutulmaz Bir Gece

Mhp Düzce İl teşkilatının düzenlediği Genç'lik Şöleni yapıldı. 18 Temmuz spor salonunda gerçekleşen gecede Aşık Sefai ve Halk oyunları ekipleri geceye katılanlara adeta müzik ziyafeti çektiler ve unutulmaz bir gece yaşatılar.

Gündem 25.10.2009, 12:18
227
Aşık Sefai İle Unutulmaz Bir Gece

Mhp Düzce İl teşkilatının Cumhuriyet'imizin kuruluşunun 86. yıl dönümü anısına düzenlediği Genç'lik Şöleni 18 Temmuz spor salonunda yapıldı. Aşık Sefai ve grubunun nefes nefes anadolu Halk konserinde müzik ziyafeti vardı.

İl Başkanı Abdullah Danışmaz. İl eski Başkanı Kenan Ilgaz. Mhp Düzce eski Belediye Başkan adayı Ömer Küçük. Desob Başkanı mustafa kayıkçı. Baro Başkanı av Ali Dilber. Küçük Sanayi sitesi yönetim kurulu Başkanı Mehmet Bakan başta olmak üzere çok sayıda Mhp yöneticileri ve aileleri ile gençler katıldı.

Aşık Sefai söylediği türkülerle coşan tribünler ellerindeki Türk Bayrak'larıyla türkülere eşlik ettiler. Halkoyunları ekipleride salona gelenleri unutulmaz gösterileriyle adeta büyülediler.Her hangi bir taşkınlık ve sloganın atılmadığı Genç'lik Şölenini başladığı gibi coşkulu bir şekilde sona erdi.

banner844
Yorumlar (0)
19
açık