banner851

banner614

AZ PERSONEL, UZUN BEKLEYİŞ BIKTIRDI

Düzce’de, koronavirüs dolayısıyla yardım parası almak ve işlem yaptırmak isteyen vatandaşlar, PTT Şubesi önünde uzun kuyruklar oluşturdu. PTT’nin Sancaklar Mahallesinde bulunan şube önünde uzun süre bekleyen vatandaşlar, sıranın kendilerine gelmesini bekledi. Yoğunluğa rağmen, şubede sadece bir veznenin açık olduğu görüldü.

banner619
Gündem 20.05.2021, 14:00 21.05.2021, 20:59
951

Sancaklar Mahallesinde bulunan PTT şubesi önüne sabahın erken saatlerinde gelen vatandaşlar, burada uzun kuyruk oluşturdu. Bazı vatandaşlar sosyal destek yardım parasıyla ilgili isimlerini sistemden sorgulatmak isterken, bazıları ise işlem yaptırmak için sıcak havada saatlerce kuyrukta bekledi.

Yoğunluğa rağmen PTT şubesinde tek veznenin açık olduğunu ifade eden vatandaşlar, duruma tepki gösterdiler.

"Saatlerdir sırada bekliyoruz... Bu tam bi sorumsuzluk"

Sıcağın altında saatlerce sırada beklediklerini kaydeden Hakan Yılmaz isimli bir vatandaş,  “İşlemler saatler sürüyor. Bu tamamen sorumsuzluk, saatlerdir burada sıra bekliyoruz. Sadece rapor parası almak için bekliyorum. Diğer şubelere de gittim, durum orada da aynı” dedi.

"Bu insanlara yazık, günah değil mi?"

PTT şubesi önünde her seferinde aynı sorunla karşılaştıklarını ve bu duruma bir çözüm bulunması gerektiğini dile getiren Melike Yücedağ isimli vatandaş ise, “Sıcağın altında saatlerce bekliyoruz. Vezne de sadece bir görevli çalışıyor. Buna bir çözüm bulunmasını istiyorum. İnsanlar burada mağdur oluyor. Ben sadece kargo göndereceğim ve saatlerce burada bekliyorum. Bu insanlara yazık günah değil mi?” şeklinde konuştu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
Faruk kuscu 5 ay önce
Nezaman çözûm bulacak bir seneder çile insanlara kovitin tam bulaşacagi yer PTT vali nerede
Duzceli 5 ay önce
Alım yapsinlar ozaman.3 senedir bekliyoz
halk 5 ay önce
ptt karnı alın beklemeyin beyniniz almıyormu bunu.