banner851

banner955

Baro kongresi sonuçlandı.

Gençlik Merkezi'nde yapılan Düzce Barosu'nun Genel Kurulu ve Kongresi'nde Düzce Barosu'nun ikinci kez başkanı Avukat Ali Dilber oldu.

Gündem 05.10.2008, 18:29
221
Baro kongresi sonuçlandı.
banner1032

Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen Düzce Barosunun Genel Kurulu ve Kongresin'de Düzce Baro 'su Başkanı Ali Dilber oldu. Düzce Baro Başkanlığı için tek aday Avukat Ali Dilber iken yapılan kongreye Ak Parti Düzce Milletvekilleri Celal Erbay ve Metin Kaşıkoğlu, Ağır Ceza Reisi Hüseyin Serter, Düzce Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı ve çok sayıda üye katıldı.

91 üyenin oy kullandığı seçimlerde Avukat Ali Dilber oyların tamamını alarak ikinci kez başkan oldu. 91 oy ile ikinci kez başkanlığa getirilen Avukat Ali Dilber böylece bir kez daha güven tazelemiş oldu.

Kongrede tek aday olarak kongreye katılan Ali Dilber'den ziyade Türkiye Barolar Birliği Delegeliği konusunda rekabet yaşandı. Hidayet Can, Ahmet Kurtuluş, Metin Güçlü ve Ali Yıldırım'ın adaylığı sonucunda rekabet yaşanan kongre de Metin Güçlü ve Ali Yıldırım delegeliğe seçilirken Hidayet Can ve Ahmet Kurtuluş çıkan sonuçla delege olamadı.

Yorumlar (0)
15
parçalı bulutlu