banner851

banner955

“BAŞARILARI DÜNYA TELEVİZYONLARINA KONU OLUYOR”

Düzce’de Koronavirüsle mücadelenin baş kahramanlarından olan filyasyon ekipleri, toplum sağlığı için yürüttükleri özverili çalışmalarla halkın takdirini topluyor. Sağlık Bakanı Koca, filyasyon ekipleriyle gurur duyduklarını belirterek, "Virüse dur demek için dedektifler gibi iz sürüyorlar. Başarıları dünya televizyonlarına konu oluyor." ifadelerini kullandı.

Gündem 20.09.2020, 11:45
3221
“BAŞARILARI DÜNYA TELEVİZYONLARINA KONU OLUYOR”
banner1032

Koronavirüsle mücadelenin en önemli ayağını oluşturan filyasyon çalışmaları toplamvaka sayısının 2 bin 500’e yaklaştığı Düzce’de artarak devam ediyor. Sahada yoğun şekilde iz süren filyasyon ekiplerine bir tebrik de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan geldi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, filyasyon ekipleriyle gurur duyduklarını belirterek "Virüse dur demek için dedektifler gibi iz sürüyorlar. Başarıları dünya televizyonlarına konu oluyor." ifadelerini kullandı.

Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"83 milyon, filyasyon ekiplerimizle gurur duyuyoruz. Virüse dur demek için dedektifler gibi iz sürüyorlar. Başarıları dünya televizyonlarına konu oluyor. Böyleyken hangimiz kapımızı çalmalarını isteriz? Hiçbirimiz. Öyleyse, maske ve mesafe kuralına uyalım, temastan uzak duralım."

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

banner844
Yorumlar (2)
Osman 2 yıl önce
Bu insanlar canını dişine takıp çabalarken kimi gerizekalılar da ben maske takmam, korona yalan, zaten sadece hastalığı olanları öldürüyor diye gevşek gevlek geveliyor. Ulan ıslak tuvalet terliği! O hastalığı taşıyıp da anana babana bulaştırsan da onlara bir şey olsa senin yüzünden yine böyle gevşek gevşek konuşabilcen mi?
İsimsiz 2 yıl önce
Apartmanda 2 kişide virüs cıktı bırakın apartmanı vürüslü insanların aileleri bile test yspılmadı
30
açık