banner851

banner614

BASIN MÜDÜRÜNÜ HALKIN ÖNÜNDE FIRÇALADI

banner619

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın girişimleriyle son bir yılda kente kazandırılan 25 yeni parkın açılışı, 17 Temmuz Atatürk’ün Bolu’ya gelişinin 87. yılı kutlama etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilerek Bolular’ın hizmetine sunuldu. Açılış töreninde sahneye çıkan Başkan Özcan Ankara havası eşliğinde kurtlarını döktü. Özcan’ın etkinliğin saatini doğru ayarlamadığı gerekçesiyle basın müdürünü vatandaşların önünde fırçalaması ise dikkat çekti.

banner846
Gündem 18.07.2021, 13:00 19.07.2021, 18:13
1419
banner844

17 Temmuz Atatürk’ün Bolu’ya gelişinin 87. yıldönümü, Bolu Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı etkinliklerle coşkuyla kutlandı. 16 Temmuz akşamı belediye meydanında ünlü sanatçı Simge Sağın’ın verdiği konserde, salgın tedbirleri kapsamında uzun süredir etkinliklerden uzak kalan Bolular unutulmaz bir gece yaşadı.

Tanju Özcan başkanlığındaki Bolu Belediyesi, vatandaşlara nefes alacakları alanlar ve miniklere oyun oynayabilecekleri alanlar oluşturma hedefi kapsamında son 1 yılda kentin dört bir yanındaki mahallelere toplamda 25 adet yeni park kazandırdı. Yeni parklar da kutlama etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen açılış töreniyle Bolular’ın hizmetine sunuldu.

Açılış töreninin yapıldığı Kemal Sunal Parkı’nın yanı sıra birçok mahallede de çocuklar için çeşitli etkinlikler ve eğlenceler gerçekleştirilirken bayram öncesi minikler doyasıya eğlendi.

ÖZCAN KURTLARINI DÖKTÜ

Törende sahneye çıkan Başkan Özcan, Ankara havası eşliğinde sanatçı Fatih Acar ile karşılıklı göbek atarak kurtlarını döktü. Özcan’ın performansı törene katılanlardan alkış aldı.

BASIN MÜDÜRÜNÜ VATANDAŞLARIN ÖNÜNDE FIRÇALADI

Burada bir konuşma yapan Özcan, etkinliğin saatini doğru ayarlayamadığı gerekçesiyle belediye basın müdürünü vatandaşların önünde fırçaladı. Özcan, “Bu saatte bu sıcakta bu organizasyonu yapan, aklına getiren basın yayın müdürü Ergin bey ayrılmasın bir yere. Onunla özel bir konuşma yapacağım. Yani 35 derece sıcakta bu organizasyon yapılır mı? Şunu akşam saatinde yapsak ne olurdu? Doğru mu? Burada binlerce insan olurdu.” dedi.

‘BOLULAR EĞLENMEYE AÇ’

Etkinliklerin uzun zaman sonra yeniden başlamasına değinen Özcan, “Ben dün akşam şunu gördüm. Bolular eğlenmeye aç. 1.5 yılın ardından pandemiden sonra bir konser düzenledik. Dün akşam binlerce kişi koştu geldi. Ben bu tür açılışların yapılmasını isteyen biri değilim. Çünkü zamanında o kadar çok bu açılışlarda israf yapıldı ki mümkün olduğu kadar toplu yapalım dedik. Geçmiş dönemde her park için bir açılış yapıyorlardı. Biz dedik ki kardeşim biz bir yılda 25 park yaptık. Sanatçılarımızın ismini yaşatmak istedik.” diye konuştu.

*ÖNCÜ HABER MERKEZİ*

Yorumlar (5)
adamın teki 1 hafta önce
program senin önüne gelmiyor mu, saatini bilmeden oraya nasıl geldin sen ey başkan! niye müdahale etmeden önceden, sanki o saatte olacağını bilmiyordun!
Herkesanlar 2 hafta önce
Aladdin başkanın yaptırdığı bir çok irili ufaklı parkın malzemesini yenileyip 25 park yaptık demek ' çok ayıp çoook.Kültur mah. Örnek (bolu)
Düzceli 2 hafta önce
Helal sana başkan bizim başkanda örnek alsın
düzceli 2 hafta önce
düzceyede böyle başkan isteriz
luizao 2 hafta önce
chp li belediyeler nedense ak parti belediyelerinin her alanda daglar kadar onunde gelismislik olarak buna duzce de dahil duzce de durumlar cok kotu ak partili deglim ama bakan bey yinede buyuk umit vermisti bana gore cok buyuk hayal kirikligi..