banner851

banner955

BAŞKAN DEMİRCAN İLE HEYET İSTİŞARELERDE BULUNDU

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın girişimleriyle yüksek ısı ve değerde çıkarılan termal su için Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan heyet gelerek istişare ve incelemelerde bulundu. Gölyaka’da kurulması planlanan ‘Tarım Organize Sanayi Bölgesi’ projesi de masaya yatırıldı.

Gündem 13.03.2021, 17:40 13.03.2021, 17:46
1059

Gölyaka’da geçen yıl başkan Yakup Demircan’ın girişimiyle ilçede yürütülen jeotermal su arama çalışmaları olumlu sonuç verdi. Demircan, ilçenin bu önemli potansiyeli ile ilgili Tarım ve Orman Bakanlığı ile görüşerek değerlendirilmesine yönelik çalışmalara başlamıştı.

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli ile yapılan görüşme sonucunda Gölyaka’ya ‘Tarım Organize Sanayi Bölgesi’ kurulması için kararlaştırıldı.

Bunun üzerine bakanlıktan bir heyet gelerek Gölyaka Belediyesi’nde başkan Yakup Demircan ile değerlendirme ve istişarelerde bulundu.

Başkan Demircan, başta Bakan Pakdemirli ve İl Başkanı Mustafa Keskin olmak üzere inceleme ve istişare için ilçeye gelen heyete teşekkür ederek, Gölyaka’nın geleceğine yön verecek projenin tüm vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.

banner844
Yorumlar (1)
vatandaş 2 yıl önce
başkana ve gözlüklü arkadaşa bir maske ve sosyal mesafe cezası rica edeyim