banner851

banner614

BAŞKAN MEHMET KELEŞ İSTİFA ETTİ!

banner619

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, kamuoyuna yazılı olarak yaptığı açıklama ile istifa ettiğini açıkladı.

banner846
Gündem 02.10.2017, 11:11 03.10.2017, 15:16
30849
banner844
Düzce gündemini son günlerde meşgul eden Düzce Belediye Mehmet Keleş’in istifa edeceğine yönelik konuşulanlar, Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklama ile resmileşti. Belediyeden konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada Başkan Keleş’in istifasına yönelik düşüncelerine yer verildi.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, kırgın ayrıldığını gösteren istifa açıklamasında şu ifadeleri kullandı:


“Uzun yıllardan beri Düzce’ye ve Düzceli hemşehrilerime en güzel hizmetleri verebilmek için çalıştım. Yaptığım hizmetler ortadadır.
Ne yazık ki, biz Düzce’ye ve Düzcelilere hizmet etmek için gece gündüz çalışırken, birileri de beni ve benim üzerimden gönül verdiğim partimi yıpratmak için her türlü yalan, dedikodu ve iftiraları üretmekle meşgul oldular.

Şahsım ve yakınlarımla ilgili yürütülen bu çirkin kampanyanın partime ve kutsal davamıza daha fazla zarar vermemesi için, büyük bir heyecan ve istekle yürütmekte olduğum Belediye Başkanlığı görevimden istifa ediyorum.
Bilinmesini isterim ki;  şahsıma, aileme, Düzcemiz’e, partimize ve davamıza zarar veren bu çirkin iftira ve karalama kampanyalarını yürütenlerle hem hukuk önünde, hem de mahşer gününde hesaplaşacağım.

Yine bilinmesini isterim ki, bu günden sonra canımdan aziz bildiğim ve gönülden bağlı olduğum yüce davama ve partime bağlılığım hangi düzeyde olursa olsun, her zamankinden daha üst seviyede artarak devam edecektir.
Saygıdeğer dava kardeşlerime, mesai arkadaşlarıma, meclis üyelerimize ve sevgili Düzce halkına sonsuz sevgi ve saygılarımla.”


Haber:Y.SEVER
Yorumlar (344)
düzceli 4 yıl önce
çoook üzüldüm,(gübreli başkan gitti ha)
gerçek 4 yıl önce
herkes hakettiğini yaşar...ve olması gereken oldu bence.geç oldu ama olsun.umarım yargılandığınıda görürüz...
Sadece insan 4 yıl önce
Cumayeri üzgün , Cumayeri şaşkın. Ağlıyor Cumayeri.. Tedirgin yandaşlar.
enes 4 yıl önce
delikanlı olsan seçimle geldim seçimle giderim derdin. madam keleş
Düzceli 4 yıl önce
Ay nasıl uzulduk bilemessiniz.Sizden sonra gelecek belediye baskanimizin isi gercekten zor.Sizin yarim biraktiginiz sacma sapan isleri ve belediyenin tirilyonlarca borcunu nasil oder bilemiyorum.
ıceman 4 yıl önce
Çok üzüldüm,işten çıkarılan ve tazminatları halen verilmeyen zabıtalardan bence helallik iste, ALLAH adamı taş eder...
Dayııııı 4 yıl önce
Hiçbir idari tecrübesi olmayan İstanbul'da bir okulda okul müdür yardımcısı olan yeğenini Torpille Düzce Milli Eğitim Müdür Yardımcısı yaptın. Müdür Yardımcısı olan yeğeni de haktan hukuktan bahseder. Dayııııı.
Remzi C. 4 yıl önce
İl Başkanı da değiştirilecek mi?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın