banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ DAVET ETTİ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, şehir stadyumu ve çevresinde bulunan yapıların taşınması konusunu en tepeden çözmek amacıyla Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu Düzce'ye davet etti. Daveti geri çevirmeyen Bakan Kasapoğlu, 9 Ocak'ta Düzce'ye gelecek.

banner846
Gündem 07.01.2020, 16:14
954
BAŞKAN ÖZLÜ DAVET ETTİ
banner844
Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, şehir stadının başka bir yere taşınması ve içinde bulunan Gençlik Merkezinin kaldırılması konusunda, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu Düzce'ye davet etti.Konuya ilişkin açıklamada bulunan Başkan Özlü, "Gençlik ve Spor Bakanımızı, Düzce'mize yapacağımız spor yatırımları ve mevcut stadyum alanında yapmak istediğimiz tasarruflar konusunda görüşmek üzere ilimize davet ettim. Konuyu en yetkili kişi ile çözmemiz bize hız kazandıracak, vaat ettiğimiz projelerimizi kısa sürede ilimize kazandırmamızı sağlayacak. Kendisine konu ile ilgili bilgi aktardım, misafirimiz olun dedim, sağ olsunlar bu davetimizi geri çevirmediler. 9 Ocak'ta kendisi burada olacak."

"50 bin metrekarelik alan Millet Bahçesi olacak"
Diğer taraftan Başkan Özlü seçim manifestosunda yer alan proje hakkında da bilgi vererek, "Mevcut stadyum alanı ve çevresinde bulunan yapıları kaldırıp ortaya çıkan 50 bin metrekarelik alanda Millet Bahçesi 2. etabını inşa edeceğiz. Burası Türkiye'nin en güzel Millet Bahçesi olacak. Bu projenin içinde millet kıraathanesi, emekliler için sosyal yaşam merkezi, çocuk oyun alanları, kadınlar için sosyal yaşam merkezi, engelsiz kafe, piknik alanları, yürüyüş parkurları, ücretsiz internet gibi hizmetlerimiz olacak. Burada kadınlar, çocuklar, dezavantajlı gruplar, gençler, yaşlılar, herkes kendine göre bir yer bulacak" dedi.
Yorumlar (19)
DAHASIDA YAPILIRRR 2 yıl önce
YAPARLAR YAPARLARR, MEMURİYETTEN GELMEYEN BİRİ İL MÜDÜRÜ YAPILIYORSA , STAT DA YAPILIR EFTENİ TABİAT MERKEZİDE KARDÜZ KAYAK ALANI DA GÜREŞ ALANI DA YAPILIRRR
Serdar 2 yıl önce
Çakırlar mahallesinde yapılacak Stadyum vaadi de mi yalan oldu bakan beyler.....
ömer 2 yıl önce
kapatığı düzce belediyespor takımınımı anlatacak mış
Aa 2 yıl önce
Spor olsun.
AVCI 2 yıl önce
YALI GURES STADINI GEZDIRIN BAKAN BEY SEKISIZCI HARIKAYI BIR GORSUN
ihsan kardüz 2 yıl önce
sayın bakana düzcespora büyük stadyum olimpiyat hazırlık merkezi kurugöl futbol takımları kamp merkezi efteni tabiat merkezi kardüz kayak merkezi kuyudüzü gs yatırımı gölyaka kültür park golf alanı yapılacakmı bakana sorun
Hoca 2 yıl önce
Tügva vakfı başkanı,Gençlik spor il müdürü olarak atanıyor.3 ımza yeterli.Liyakatın ne önemi var.Sonuç vehamet.Partizanlık yapan kim varsa haram zıkkım olsun.
Vatandas 2 yıl önce
Geliyor ama bosa sidadyum yapin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın