banner851

banner614

BAŞKANDAN GÖNDERME

Düzce Belediyesi’nin 21 milyon lira gelir elde ettiği S Plaka uygulamasında amacın para olduğunu savunarak kandırıldıklarını iddia eden minibüsçülere Başkan Keleş’ten cevap terminal açılışında geldi. Keleş, “Şom ağızlıların söylediklerine inanmayın” çıkışıyla göndermede bulundu.

banner619
Gündem 07.11.2016, 16:28 09.11.2016, 09:32
6078
BAŞKANDAN GÖNDERME

S Plaka uygulamasından yana dertli olan minibüsçülerin son günlerde yaptıkları açıklamalara Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’ten yanıt geldi. Uygulamanın neden olduğu sorunlar nedeniyle Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nda toplantı yapan minibüsçülerin ‘Kandırıldık’ söylemine Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce Şehirlerarası Terminali’nin açılışında yanıt verdi.

Kasadaki her kuruşu ertesi gün Düzcelilerin hizmetine dönüştürüyoruz
Keleş, uygulamadan elde edilen 21 milyon lira gelirin belediyenin kasasını doldurduğu şeklindeki eleştiriler için her kuruşun Düzceliler’in hizmeti harcandığını söyledi. Keleş, “Kulaklarınıza geliyordur. Bazı şom ağızlıların söylediklerine inanmayın. ‘Düzce Belediyesi kasasını dolduruyor’ gibi bir şeyler duyuyorum. Bunlara aldırmayın. Düzce Belediyesi, kasasındaki her kuruşu ertesi gün Düzce Belediyesi kasasındaki her kuruşu ertesi gün Düzceliler’in hizmetine dönüştürüyor. Terminali açarak sizlerde bunu sizlerde gördünüz. Bunlar her türlü yolu denediler. Şimdi bir tek yolları kaldı. Oda aramıza nifak sokmaya çalışıyorlar. Bunlara itibar etmeyin. Düzce Belediyesi de, AK Parti iktidarı da, valisiyle, belediye başkanıyla, il bakanıyla, milletvekiliyle, bakanıyla memleketin hizmetindedir.” dedi.

banner844
Yorumlar (63)
dzcli 5 yıl önce
muhtarlarla tatil bitiyor yetmiyor birim müdrleri ilçe belediye başkanları yandaşlar antalyada tattil yapıyor oh ne ala memleket ye ye bitmiyor
dzcli 5 yıl önce
Ali güney denilen şahıs tır bu belediyeyi yöneten keleş şu iki buçuk yıl geçsede gitsem diye bakıyo su paralarına yüzde yüz vergi geliyor artejyanlarfdan vergi alınıyor şehir içine ve heryere kamera geliyo yetert artık bırakın bu milletin yakasını Allahtandamı korkmuyorsunuz belediyenin açıklarını milletin sırtından çıkarmaya ne hakkınız var
Düzceden yükselen ses 5 yıl önce
Yakında belediye içindeki bir yapılanma basın yoluyla deşifre olacak şom ağızlılar kim herkes görecek çok uzak değil yakın..
Fikret dursun 5 yıl önce
Halk uyandı.kimse kimseye çamur atmasın.düzceye şu ana kadar ne hizmet yapıldı ki.laf ebeliğinden başka HALKA HİZMET İÇİN DÜNYAYI GEZMEYE GEREK YOK vatandaşın sesine kulak verin yeter.
Kenan 5 yıl önce
Çok kibar bir Başkan bravo, tebrik ederiz, Düzce halkı olarak kendinize hakaret edebilen birini Başkan seçebilme cesaretinizi gösterdiniz. Ak partiye genel de tabii ki oy verebiliriz, ama yerelde böyle adamlara oy vermemeliyiz ta ki Ak parti il başkanlığı şöyle yüksek üniversite mezunu, Gerçekten Allah korkusu olan, adaleti ve şeffaf yönetim sergileyebilen konuştuğunda güzel ve tatlı dille konuşabilen, lükse şatafata düşkün olmayan ve mümkünse Düzce li olan bir arkadaşımızı aday gösterene kadar Yerelde desteklemeyelim. Yoksa hem hakaret işitiriz hem ödediğimiz vergilerle ya da aidatlarla yapılan hizmetleri ben yaptım diyerek gururlanan insanlar başımıza çıkar.
Vatandaş 5 yıl önce
Başkan bayan personellerin antalyadan resimler paylaşıyor eğlence gırla gidiyor ne iş.....
Gurbetçi 5 yıl önce
Bu kadar vizyonsuz bir başkan düzce ye hiç yakışmıyor,konuşmalarına özellikle dikkat ediyorum hep içi boş,yakında sehir merkezinde kameralı sisteme geçiliyormuş bunun nedeni sadece para başka hiçbirşey değil.şehir merkezinde trafik ihlali yapılarak kaç kaza olmuş.
Alperen 5 yıl önce
Başkan O Şom ağızlı dediklerim 15 Temmuzda korkmadan Sokaklardaydı Çoluğunu Çocuğunu eşini Ailesini bırakarak Merak etme seni Vezir eden Şom ağızlılar Gün gelir rezil eder Unutma Düşmez Kalkmaz Bir ALLAH....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın