banner851

banner955

BAYRAM ÜZÜNTÜYE DÖNÜŞMESİN

Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımlayarak Düzceliler’in bayramını kutlayan Düzce Valisi Cevdet Atay, küskünlükleri ortadan kaldırarak muhtaçlara imkânlar ölçüsünde destek olma çağrısı yaptı. Yeni tip koronavirüs tehlikesine dikkat çeken Vali Atay, “Bayram ziyaretlerinin de mümkün olduğu kadar az kişiyle açık havada yapılması gerektiğini söyledi.

Gündem 19.07.2021, 16:26
334
BAYRAM ÜZÜNTÜYE DÖNÜŞMESİN
banner1032

Düzce Valisi Cevdet Atay, mübarek Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak hem Düzceliler’in bayramını kutladı hem de uyardı. Bayramın ruhuna uygun şekilde küskünlerin barışması çağrısı yapan Atay, herkesin imkânı ölçüsünde muhtaçlara yardım etmesini tavsiye etti.

Atay bayram nedeniyle memleketlerine giden yolculara hem gidiş hem de dönüş yolunda dikkatli olmaları konusunda uyarırken salgın tehdidine karşı da ziyaretlerin az kişiyle, açık havada ve mümkün olduğunca kısa sürede yapılması gerektiğini belirtti.

DÜZCE VALİSİ CEVDET ATAY’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

“Paylaşma ve yardımlaşma ruhunun ortaya konulduğu, sevgi ve hoşgörünün ifadesi olan Kurban Bayramı münasebetiyle, hepinizi sevgiyle, saygıyla ve hürmetle selamlıyorum.

Bayramın manasına uygun olarak küskünlükleri ortadan kaldırmalı, hastalarımızı yalnız bırakmamalı, kimsesiz ve yardıma muhtaç kimselere dili, dini, ırkı, rengi ne olursa olsun imkânlarımız ölçüsünde maddi-manevi destek olmalıyız. Kurban Bayramı ziyaretleri ve tatil amacıyla yollara çıkan tüm vatandaşlarımızdan, Trafikte hayata yol vermelerini, kemerlerini takmalarını ve trafik kurallarına titizlikle riayet etmelerini istirham ediyorum. Bayram ziyaretlerini mümkün olduğu kadar az kişiyle ve açık havada gerçekleştirelim. Covid-19 bulaş riskini azaltmak için tedbirlerimizi gevşetmeden, ziyaretlerimizi kısa tutalım.

Kıymetli Hemşehrilerim, Bu vesileyle, İlimizde yaşanan taşkınlarda vatandaşlarımızın yaralarını hızlı bir şekilde sarmak için büyük bir özveriyle çalışan tüm kurum ve kuruşlarımıza, arazide yoğun mesai ortaya koyan tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; aziz şehitlerimizin aileleri ve kahraman gazilerimiz başta olmak üzere Düzceli hemşehrilerimin ve tüm milletimizin Kurban Bayramı’nı kutluyorum.Bu mübarek günlerin ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, esenlik ve refah getirmesi temennisiyle, hepinize sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.”

Yorumlar (1)
Korunalpli Vatandaşı 1 yıl önce
Sayın valim sizi çalışmanıza takdir ediyorum. İsteğimiz. Düzce Ün. Hast. Poliklinik girişindeki otoparklr acil kaldırılsın . Ağçladırılıp güneşten ve soğuktan korunacak yaşam alanları oluşturalım. Bu rezalet valim. Teşekkür ederim
29
açık