banner851

banner614

BELEDİYEDE BÜYÜK DEĞİŞİM BEKLENİYOR

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, istifa eden Mehmet Keleş’in üst düzey yönetici kadrosunu değiştirmek için AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ile birlikte titiz bir çalışma yürütüyor. Bu kapsamda eski başkan Mehmet Keleş’in Basın Müdürü İlkay Keleş ile (Berber) olarak tanınan Danışman Musa Yılmaz istifa etti. Belediye başkan yardımcılıklarında da büyük değişikliklerin gelecek haftadan itibaren yapılması bekleniyor.

banner846
Gündem 14.10.2017, 13:56 16.10.2017, 09:30
8131
banner844

Mehmet Keleş’in istifasının ardından taşların yerinden oynadığı Düzce Belediyesi’nde önümüzdeki günlerde üst düzey yönetici ve idari kadrolarda büyük değişikliklerin yaşanması bekleniyor. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, belediyede görevde bulunan eski Başkan Keleş’in ekibini değiştirmek için AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ile birlikte hummalı bir çalışma sürdürüyor.

Belediye Başkanı Ay, belediyede yeni kadrolaşma için İl Başkanı Keskin ile belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve idari kadroya yönelik değişim için start verdi.  

Keleş ve Yılmaz istifa etti
Ay’ın başkan seçilmesinin ardından üst düzey yönetici kadrolarındaki ilk değişim, Mehmet Keleş döneminde Basın Müdürlüğü görevini yürüten İlkay Keleş ile muhalefet tarafından hep eleştirilerin odağında olan Danışman (Berber) olarak tanınan Musa Yılmaz’ın istifalarıyla yaşandı.

Özcan ve Güney’in ayrılığı gündemde
İmar’dan Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Mesude Özcan’ın görevinden ayrılarak Yalova’ya gitmeyi planladığı sızan bilgiler arasında yer aldı.
Bir diğer Belediye Başkan Yardımcısı Ali Güney’in ayrılarak Ankara’ya gideceğine yönelik söylentiler ise gündemdeki yerini güçlü bir şekilde koruyor.

Meclis üyeleri istifayı düşünüyor
Öte yandan bazı belediye meclis üyelerinin istifa etmeyi düşündükleri öğrenildi. Belediyedeki söz konusu değişikliklerin gelecek haftadan itibaren hayata geçirilmesi bekleniyor.


Haber:Y.SEVER

Yorumlar (70)
bir bilen 4 yıl önce
Yeni Yeypaş müdürü ve İntaş müdürü hayırlı olsun diyemeyeceğim hayırları olmaz bu Düzce'ye. CUMAYI bekleyin görün. daha neler olacak. Hatta Düzce'de ezber bozulacak. Demedi demeyin.
Belediye işcisi 4 yıl önce
Kaç gün geçti hala maaşlarımızı alamadık bizim suçumuz ne peki kazma kürek sallayalm bedenle çalışalım ama paramızı almayalım yazık günay yahu..
düzceli 4 yıl önce
istifa eden Mehmet KELEŞ diye insanlara yutturuluyor,görevden alınan diye yazın inanalım,
adalet 4 yıl önce
yeni başkanımız ak partiden dolayı belediyeye girenlerin ne mezunu olduğuna yapdiğı iş ile uygunluğuna bakmali bence ilk okul mezunu mu değilmi herzaman gwliyomu gelmiyomu ak partiliyim işsizim yalakalikla belediye girecegime işsiz gezerim
vatandaş 4 yıl önce
kadın kollarında bir kisi yokki çoğu belediyeden maaaş aliyoo
hak bu 4 yıl önce
mesude hanımın 19 adet dairesi var nerden yapmış bu serveti araştırılmasını istiyoruz bunların yatacak yeri yok
Faruk seven 4 yıl önce
Önce proje 1 çöp arıtma 2! Çevre yolları 3 18 Md uygulamaları 4 tren yolunun sogancıdan mergiç köprüsüne kadar yapımı eyer bunlar olmayacaksa gerisi boş
anadolum 4 yıl önce
temızlık yaparken kadın kolları baskanının aldıgı anlamsız maas gıb bırcoklarının da ladıklarını gerı ıade alınmasnı rıca ederım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın