banner851

banner955

BEYKÖY'DE HAYAT FELÇ!

Meteorolojik uyarıların ardından kent genelinde yeniden etkili olan sağanak yağmur, taşkınları da beraberinde getirdi. Beyköy'de zarar gören köprüler nedeniyle bazı noktalarda yollar kapatılırken bazı noktalarda ise ulaşım kontrollü sağlanıyor. Diğer yandan içmesuyu tesisi de kuvvetli yağışlardan nasibini aldı. Yarın sabah saatlerinde arıza nedeniyle su kesintisi yapılacağı bildirildi. 

Gündem 27.06.2022, 22:03 28.06.2022, 05:22
17515
BEYKÖY'DE HAYAT FELÇ!
banner986

Düzce'de etkili olan sağanak yağış, Beyköy'de ulaşımı felç etti. Taşkınlar yüzünden hasar gören köprüler ve elektrik direkleri nedeniyle bazı bölgelerde jandarma güvenlik için yolları kapattı.

Öte yandan Düzce Belediyesi, Beyköy'deki içme suyu tesisinde yaşanan arıza nedeniyle yarın sabah su kesintisi uygulanacağını duyurdu. Belediyeden yapılan açıklama şöyle:

"Beyköy su alma regülatörünün bulunduğu Uğur Suyu’ndaki sel ve taşkından dolayı kent genelinde  28 Haziran Salı (yarın) sabah itibari ile su kesintisi  yaşanacaktır. 

Ekiplerimiz zarar gören su alma ünitesindeki arızayı gidermek için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.  

Öte yandan Yığılca Aksu Köprüsü de taşkınlar yüzünden hasar gördü. Jandarma ekipleri, yolu ulaşıma kapattı.

Yorumlar (1)
Musmmer kurt 2 ay önce
Zaten skmayan sutun nesini kesinti yapacaksın biz. Salskmıyız milleti. Markatlete su için mecbur bıraktınız. Marketler. Suyu zamlandırdı. Siz zıtvalıyorsunuz bu akp. Gidecrk millet. Kurtulucak. Az kaldı. Sizden kurtulacağız. Koca bir günde su yok
31
açık