banner851

banner614

BOLU BELEDİYESİ BÜYÜYOR

banner619

Bolu Belediyesi, sade bir törenle araç filosunu tanıttı...Başkan Yılmaz, sade bir törenle 234 'e ulaşan araç filosunu kamuoyuyla ve basınla paylaştı..Başkan Yılmaz, toplam maliyetin 1 milyon 822 bin Türk Lirası olduğunu vurguladı.

banner846
Gündem 31.07.2015, 19:04
3071
BOLU BELEDİYESİ BÜYÜYOR
banner844

Bolu Belediyesi, araç filosunu büyütüp geliştiriyor. 234'e çıkan araç filosunu düzenlediği sade bir törenle kamuoyuyla ve basınla paylaşan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, belediye önünde daha önce trafiğe kapatılan İzzet Baysal Caddesi'nde araç filosunu tanıttı. 10 tane çift kabinli pick-up (pikap),  6 tane arazi taşıtı, 3 tane binek hizmet aracı ve 1 dozerden oluşan toplam maliyeti 1 milyon 822 bin TL olan araç filosunun 234'e çıktığını söyleyen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, belediye çalışmalarından da bahsetti:

            HEM ÜRETECEK HEM SATACAĞIZ

Günlük 3 bin ton asfalt malzemesi üreteceklerini bunun da bölgede tek olma özelliğinde bir kapasite olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Yılmaz :"Bu kabasiteyle hem üretecek hem de satacğız böylece hem işimizi yapacağız hem para kazanacağız" dedi:

Bolu Belediye Başkanı Yılmaz,  konuşmasının ardından filoya katılan yeni dözer üzerinden poz verdi.Bir çok belediye başkanının küçük çaplı araç filolarını büyük bir törenle ve şaşaayla tanıtmalarına rağmen bolu belediyesi tarafından  1 milyon 822 bin liraya mal olan filoyu Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın sade bir törenle hizmete sunması "takdirle " karşılandı.  

Haber:E.TAYHAN

Yorumlar (8)
düzceli 6 yıl önce
helal olsun sana başkan düzceliler uyumaya devam
keşke bizimde böyle beled 6 yıl önce
öncü haber baktı düzcede belediye adına hizmet yok hep asayiş haber kaza haberleri bunalım haberleri düzcede güzel şeyler oldu da öncü haber mi yazmadı, konum olarak çok güzel yerde olan bi şehirde yaşıyoruz ama malesef kıymetini bilen idareciler yok
brs 6 yıl önce
5 yıldır her hafta boluya gider gelirim bolu düzceyi geçeli çok oldu...
Düzceli 6 yıl önce
İNSAN BU KADARMI AYNI İŞİ YAPAR,ŞIP DEMİŞ KELEŞİN ÇALIŞMALARINI ÖRNEK ALMIŞŞŞŞ.İLÇE OLALIM BOLULU BOLUYA ÇALIŞIYOR,KELEŞ EŞ DOST AKRABAYA ÇALIŞIYOR.
Konuralpli 6 yıl önce
Siz cennet vaadettikleri konuralpe Allah Aşkın''a bir gelin toz Çukur ÇÖP berbat görüntü vs. Ama ceket assak 3-0
İŞTE BAŞKAN 6 yıl önce
Ben ve benim gibi düşünen binlerce insan tekrar ilçe olup Bolu ya bağlanmak istiyor.Hepsinin söylediği şu,biz gezen değil iş yapan başkan istiyoruz.Düzce nin maalesef hiç bir zaman sahibi olmadı.İŞTE ÖRNEK.
YİNE YAYINLAYAMAYACAKSINI 6 yıl önce
Bu yazımızıda yayınlayamayacaksınız ama yinede yazayım.3-0 iktidarı kazandıralım.Belediye başkanını yüksek oyla seçelim.Bşkanda hizmet aracı yerine makam aracı alsın.Vekillerde beni sokakta soru sordu diye azarlasınlar.Boluda yükselsin canım.
Ahmet 6 yıl önce
Valla helal olsun
17°
kapalı