banner851

banner614

BOLU’DA GÜVENLİK ZİRVESİ

Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerlere bomba yüklü araçla yapılan terör saldırısı sonrasında terör örgütü yandaşlarınınsosyal medyada Bolu Komando Tugayı’nı hedef göstermeye başlaması üzerine Bolu’da güvenlik önlemleri üst seviyeye çıkartıldı. Bolu Valisi Aydın Baruş başkanlığında güvenlik zirvesi toplandı.

banner619
Gündem 17.12.2016, 18:01
1385
BOLU’DA GÜVENLİK ZİRVESİ
PKK terör örgütüyle yıllardır mücadele eden Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığı'na bağlı er ve erbaşları taşıyan otobüse yapılan alçak saldırı sonrasında bazı terör örgütü yandaşları sosyal medyada Bolu 2. Komando Tugayı’nı hedef gösterdiler.
Sosyal paylaşım hesaplarından, “Bolu nerede” “Kayseri ve Bolu tabutlarını bilen bilir artık” diye twitler atan terör örgütü yandaşlarının provokasyonları dikkat çekti.
Sosyal medyada yapılan paylaşımlar üzerine Bolu'da güvenlik tedbirleri arttırıldı. D-100 karayolunda bulunan Bolu 2. Komando Tugayı çevresinde, Bolu Valiliği ve önemli devlet dairelerinde önlemler üst seviyeye çıkartıldı.

GÜVENLİK ZİRVESİ TOPLANDI
Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Emniyet Müdürü İbrahim Özel, İl jandarma Komutanlığı ve Bolu 2. Komando Tugay Komutanlığı yetkililerini acil toplantıya çağırdı. Bolu Valiliğinde düzenlenen ve 2 saat süren toplantıda alınacak önemlerle ilgili detayların konuşulduğu ifade edildi.

 
banner844
Yorumlar (3)
serkan 5 yıl önce
kahraman tugayımızın önüne büz koyanlar birgün bundan utanacaklar demiştim gün gelir olsalarda çıksalar diye ağlarlar demiştim.
Serkan'a 5 yıl önce
O engellerin ne için konulduğunu anlamayacak kadar cahilsen bir daha hiç yazma sen yorum falan...
tedbir 5 yıl önce
ülkemiz savaş halinde hepimizin uyanık ve teyakkuzda olması lazım bu tedbirlerin bu olaylar olmadan önce alınması gerekir unutmamak gerekir ki önlemek ödemekten her zaman daha ucuzdur ülke olarak Allaha emanet olarak yaşadığımız ülkemizde bari savaş halindeyken en üst düzeyde tedbirli olalım tedbir alalım Allah vatanımıza devletimize askerimize polisimize zeval vermesin