banner851

banner614

BU YIL 3.’SÜ DÜZENLENİYOR

banner619

Düzce Üniversitesi’nde ‘Kampüse Hoş Geldin’ etkinliklerinin üçüncüsü gerçekleştirilecek. Ünlü şarkıcı ve grupların sahne alacağı etkinlik, 16-18 Ekim 2019 tarihlerinde Düzce Üniversitesi 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirilecek.

banner846
Gündem 09.10.2019, 09:48 09.10.2019, 16:04
1482
banner844

Meraklılar Topluluğu’nun organize ettiği ve Değer Üreten Düzce Üniversitesi’nin de desteklediği Kampüse Hoş Geldin Etkinlikleri’nin üçüncüsü, 16-17-18 Ekim 2019 tarihlerinde Düzce Üniversitesi 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda (Ortak Yaşam Alanı) gerçekleştirilecek.
33 bini aşkın öğrencisini Kampüse Hoş Geldin organizasyonunda muhteşem etkinliklerle karşılayacak olan Düzce Üniversitesi, üç gün boyunca çeşitli atölyeler, etkinlikler ve konserlere ev sahipliği yapacak. Birbirinden eğlenceli etkinliklerle öğrencilerine Kampüse Hoş Geldin diyecek olan Düzce Üniversitesi, öğrencilerinin yeni eğitim-öğretim dönemine mutlu ve moralli bir şekilde başlamalarına da katkı sağlayacak.


Düzce Üniversitesi Meraklılar Topluluğu’nun koordinesinde gerçekleştirilecek organizasyon, 16 Ekim saat 12.00’da stantların açılışı ile başlayacak. Resim sergisi, afet bilinci eğitimi, çeşitli atölye aktivitelerinin yer aldığı ilk gün etkinliğinde, Maço konserinin sonrasında rock sanatçısı Mesut Yılmaz sahne alacak.
Uçurtma şenliği, halk oyunları gösterisi gibi etkinliklerin sergileneceği organizasyonun ikinci gününde, Dj Uğur ve ardından pop sanatçısı İlyas Yalçıntaş öğrencilere keyifli ve eğlenceli anlar yaşatacak. 18 Ekim tarihli organizasyonun üçüncü gününde ise eski yöre oyunları, satranç turnuvası ve colorfest etkinlikleri düzenlenecek. Ayrıca Dj Ali Yıldırım’ın sahne alacağı etkinliklerin son gününde, ünlü rock grubu Gece Yolcuları konser verecek. Organizasyonda Düzce Üniversitesi öğrenci toplulukları da stantlar ve etkinlikler ile programı renklendirecek.
HABER:C.ÜSTÜNER

Yorumlar (2)
Yener yeter 2 yıl önce
Üniversiteye neden gelinir ki? Konser vereceğinize Halk eğitim merkezinde 2 günlük ücretsiz eğitim ile kırtasiye seti hediye edin. Bir işe yarasın. Gençler sudan çıkmış balık gibiler. önüne getirip konser vs. Koyunca üniversiteyi eğlence biliyr
Duzceli 2 yıl önce
Komik olmayin bunlarmi ünlü