banner851

banner955

“DARISI İSTANBULLULAR'IN BAŞINA”

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, CHP İl Başkanı Semih Cemşit’in girişimleriyle, sel afetinden en çok etkilenen Yahyalar Mahallesi sakinlerinin mağduriyetini gidermek için İBB’nin devreye sokularak Ekrem İmamoğlu tarafından sağlanan beyaz eşya desteği hakkında açıklamalarda bulundu. Günden yaptığı açıklamada “. Bizim için yapılan her yardımın çok değerli olduğunu belirtmekle birlikte, yardımın mağduriyet yaşayan birkaç vatandaşımıza ‘BEYAZ EŞYA’ verilmesinden ibaret olduğunu belirtmek isteriz.” Dedi.

Gündem 15.09.2022, 13:30 15.09.2022, 16:09
1864
banner1032

Kentin birçok noktasında yaşamı durma noktasına getiren, şehrin içme suyu hattını devre dışı bırakan sel felaketinin yaraları Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün bakanlık düzeyindeki temaslarıyla kısa sürede büyük ölçüde sarıldı.

SEMİH CEMŞİT ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYDU

Bununla beraber afetin yaşandığı ilk günlerden itibaren CHP İl Başkanı Semih Cemşit, Yahyalar Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek sorunlarını çözmek adına bir takım girişimlerde bulunmuştu.

Bu kapsamda Mahalle sakinlerini Başkan Özlü ile buluşturmak dâhil birçok girişimde bulunan Cemşit, son olarak İBB’yi devreye sokarak Ekrem İmamoğlu aracılığıyla selden dolayı evleri ve eşyaları kullanılamaz hale gelen mahalle sakinlerine beyaz eşya desteği sağlamıştı.

“İMAMOĞLU İSTANBUL’A DA AYNI HASSASİYETİ GÖSTERSİN”

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden bir açıklama yaptı. Yardımın birkaç vatandaşa yapıldığının altını çizen Günden, şu ifadelere yer verdi; “İBB Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul’da yaşanan her afette, her olumsuzlukta tatilde olmasına rağmen, seçmeni olduğu İstanbul halkını bile kıskandıracak bir hareketle ilimizde yaşanan su baskınına karşı duyarlılık göstermesi, kayırması hatta ve hatta ayrıcalık tanıması her ne kadar siyasi şov amaçlı olsa da bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Pek ümidimiz olmasa da darısı İstanbullu kardeşlerimizin başına.

“ÇALIŞMALAR MISIR HASADINDAN SONRA TAMAMLANACAK”

Düzce Belediyesi olarak, her durum ve şart altında vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu belirterek, Yahyalar Mahallemizde ortaya çıkan tablonun da mahalle sakinlerinin talebine istinaden Fen İşleri ve Su Kanal Müdürlüğü ekiplerimizin çalışmaları Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün de yakinen takibi ile mısır hasadının ardından tamamlanacağının bilinmesini isteriz.”

Yorumlar (12)
düzce1453 3 hafta önce
Düzce ye yardım yapılması resmen adamın zoruna gitmiş. Sırf kendi partisinden değil diye. Ey Düzce!!! Sen kimlerin eline kaldın böyle.
Adnan 3 hafta önce
Teşekkür etmesini bilin. Adamın ne mecburiyeti var? Sizin yapmanız gereken ama yapmadığınız işleri vatandaş mağdur olmasın diye yapmış hala konuşuyorsunuz siz asıl seçimden sonra göreceksiniz. Vatandaşın suratına nasıl bakacaksınız? Hepinize acıyorum.
Düzce'li.. 3 hafta önce
daha önce siz yapaydınız onnar yapınca koşa koşa gittiniz o sizin göreviniz di
düzceli 3 hafta önce
Bu hasan ve diğer hasan işi iyi bilen akepelidir kendisi düzcenin kaymağını epey yediler hala dahada yiyorlar vartı gelince meydanda çok aranacaklar
Dzcli Oren 3 hafta önce
Objektif denilen kişi bilmiyorsanız öğrenin Hasan bey atanmış değil SEÇİLMİŞ kişidir
Düzceli Ören 3 hafta önce
Hasan başkanı tebrik ediyorum doğru söylemiş.kendi şehri İstanbul'da yaşanan aksaklıkları çözsünler önce,İstanbul'da selde eşyaları zarar görenlere ne verdiler?
misafir 3 hafta önce
Boş çuval dik durmaz.
ÇERKES 3 hafta önce
SİZİN İLGİLENEMEDİĞİNİZ SORUNU ÇÖZEMEDİĞİNİZ YAHYALAR MAHALLESİ İSTANBULUN EN DAR SOKAĞININ NUFÜSÜNDAN AZ GELMİŞ KİME NE DİYOR....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
parçalı az bulutlu