banner851

banner614

Dursun'dan göreve gelen yeni muhtarlara tavsiyeler

Yapılan yerel seçimlerin ardından mahalle ve köy muhtarlıklarına yeni seçilen Muhtarlar, bugün Muhtarlar Derneği Başkanı Aydın Dursun'la biraraya geldi.

banner619
Gündem 15.04.2009, 15:38
201
Dursun'dan göreve gelen yeni muhtarlara tavsiyeler

Belediye Başkanlıklarında olduğu gibi yerel seçimlerin ardından Düzce genelindeki köy ve mahallelerdeki muhtarlarda da değişiklikler olmuştu. Seçimlerle birlikte göreve başlayan 66 yeni Muhtar, Muhtarlar Derneği Başkanı Aydın Dursun'la bugün dernekte biraraya geldi. Yeni seçilen muhtarlara seslenen Dursun, muhtarlara görevlerinde başarılar diledi.

Dursun ayrıca, “Seçtiğiniz görev gerçekten önemli bir görevdir. Bu göreve rakiplerinizi geride bırakarak geldiniz. Bu nedenle yaptığınız çalışmalarda vatandaşların sorunlarını çözmeniz gerektiğinin farkında olmalısınız. Yapacağınız görevlerde eski muhtarlarla da biraraya gelerek görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. Derneğimiz her zaman açıktır. Buraya gelerek bizimle de sorunlarınızı konuşabilirsiniz. Sizden tek ricam yaptığınız görevlerle, faydalı hizmetlerle önünüzdeki 5 yılı iyi değerlendirmenizdir.” şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (0)