banner851

banner955

DÜSİAD'ın Genç Girişimcileri İlin Sorunlarını Konuştu

Düzce Sanayici ve İşadamları Derneği'nin Genç Girişimcileri Bir Araya Gelerek Düzce için "Neler Yapabilirizi" Konuştular. Toplantıda, Genç Girişimciler Daha Aktif Bir Çalışma Yapma Kararı Aldı.

Gündem 12.06.2010, 18:07
118
DÜSİAD'ın Genç Girişimcileri İlin Sorunlarını Konuştu

Düzce Sanayici ve İşadamları Derneği,nin genç girişimcileri bir araya gelerek "Neler yapabilirizi" konuştu.düzce için Daha aktif bir çalışma yapma kararı alınan Toplantıya katılan Genç İşadamları, Dernek çatısı altında daha aktif bir rol oynamak için bir dizi görüş alışverişinde bulundu. DÜSİAD'ın Genç girişimci İşadamları Komisyon Başkanı Ömer Gaydanoğlu, amaçlarının kendi sektörlerinde yapacakları çalışmaların yanında ülke gerçeklerini göz önünde bulundurarak, bazı sosyal çalışmalar içinde faaliyet gerçekleştirmeyi düşündüklerini söyledi.
Gaydanoğlu, "Ülkede yaşanan işsizlik sorununa bir nebze çözüm bulabilmek için bazı düşüncelerimizi paylaştık. Bunun yanında Düzcemizde özellikle kimsesiz çocukların bakımını 18 yaşına kadar devlet yapıyor ama bu yaştan sonra sokakta kalmaya başlıyorlar. Bu çocukların 18 yaşından sonraki dönemlerinde sokağa gitmelerini engellemek açısından her bir iş adamı bir kişi istihdam etse bu çocukları sokaktan kurtarmış oluruz. Bunun gibi düşüncelerimizi arkadaşlarla paylaşıyoruz. Önümüzdeki dönemde DÜSİAD'ın genç girişimcileri olarak daha aktif bir şekilde her alanda sosyal çalışmalar içerisinde yer almayı planlıyoruz." dedi.

Haber; H. KAYA

banner844
Yorumlar (0)