banner851

banner955

Duygusuz Değiller

Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Çocuk Şubesi ile Toplum Destekli Polis Büro Amirliği tarafından toplam 115 ilköğretim öğrencisine giyecek yardımı yapıldı.

Gündem 11.12.2009, 17:23
212
Duygusuz Değiller
banner1032

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Çocuk Şubesi ile Toplum Destekli Polis Büro Amirliği tarafından toplam 115 çocuğa giysi yardımı yapıldı.
Yardımların bir kısımının dağtıldığı Çamköy İlköğretim Okuluna gelen İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman bu tip faaliyetlerin artarak devam edeceğini ifade etti.
Çamköy İlköğretim Okulu başta olmak üzere Aziziye İlköğretim Okulu, Yığılca Yatılı Bölge İlköğretim Okulu ve Beyciler İlköğretim Okulu'nda bulunan toplam 115 çocuğa ayakkabıdan gömleğe kadar giysi desteği sağlandığını belirten kahraman Çamköy İlköğretim Okulu'nda öğrencilerle bir araya gelen İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman, bu tip faaliyetleri devam ettireceklerini ifade ederek ''Çocuk şubemiz ve toplum destekli polis büromuz okullarla irtibat halindeler. Sadece yardım yapma değil çocuklarla görüşme aileleri ile görüşme gibi faaliyetlerimize devam ediyoruz. Şubelerimizin öncülüğünde çocuklarımıza kıyafet desteği sağlama kararı aldık. Bu faaliyetlere devam edeceğiz'' dedi.

banner844
Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu