banner851

banner955

DÜZCE BELEDİYESİNDEN GÜZERGÂH DEĞİŞİKLİĞİ UYARISI

Düzce Belediyesi Asar Deresi Rekreasyon Projesi çalışmaları kapsamında güzergâhlarda değişiklik yapılacağını kamuoyuna bildirdi. İstanbul Caddesinden gelen araçlar Mimar Sinan Caddesine giriş yapamayacak.

Gündem 20.10.2022, 18:00
7626
DÜZCE BELEDİYESİNDEN GÜZERGÂH DEĞİŞİKLİĞİ UYARISI

Asar Deresi Rekreasyon Projesi hızla ilerlerken projenin sağlıklı ve güvenli bir şekilde devam etmesi amacıyla güzergah değişikliği yapıldı. Değişikliğe göre; İstanbul caddesi üzerinden gelen araçlar Necip Güney Sokak istikametinden Hacı Hamdi Sokak ( Kızılay Meydanı) üzerinden Hafız Efendi Sokak’a (Büyük Cami Sokağı) ulaşabilecekler. Araçlar hem Saguç köprüsüne hem de Büyük Cami istikametine gidebilecekler. Necip Güney Sokaktan gelen araçlar Mimar Sinan Caddesine giremeyecekler.

UZUN OTOBÜSLERİN GÜZERGAHLARI DEĞİŞTİ

Asar Deresi Rekreasyon Projesi kapsamında Mimar Sinan caddesinin kapatılmasından dolayı 41 nolu Muncurlu ve 42 nolu Doğanlı hatları ile Bahçeşehir istikametinden gelen tüm 12 metrelik otobüsler Atatürk Bulvarı üzerinden Rasim Betir Caddesine oradan da Mehmet Akif Caddesine geçerek Krempark AVM durağına ulaşacaklar. Otobüslerin gidiş yönlerinde değişiklik olmayacak. 6 metrelik kırmızı ve mavi otobüsler ise aynı güzergahlarında seferlerine devam edecek.

Vatandaşların ve sürücülerin güvenliği için belirlenen güzergahları kullanmaları önemle duyurulurken Düzce Belediyesi gerekli işaret ve yönlendirme çalışmalarını da başlattı.

Yorumlar (2)
halk 2 ay önce
tüm yolları kapatırsan halkla akraba olursunuz...bu nedir yaaa....b...n b...n işler.
Rahmi tok 2 ay önce
2 yıldır duzcedeyim bu kadar saçma sapan bir trafik hiç bir yerde gormedim