banner851

banner955

DÜZCELİ ASKER ÇATIŞMADA YARALANDI

8 şehit 13 yaralı verdiğimiz Afrin operasyonunda yaşanan sıcak çatışmada Düzce’nin Cumayeri ilçesinden Jandarma Uzman Çavuş Şevket Özdemir yaralandı.

Gündem 02.03.2018, 07:50 02.03.2018, 18:08
8150

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’de başlatılan Zeytin Dalı Operasyonu’ndan çok acı haber geldi. 8 şehit 13 yaralı verdiğimiz Afrin bölgesinde yaşanan sıcak çatışmada yaralanan askerlerimizden birinin Düzceli Jandarma Uzman Çavuş Şevket Özdemir olduğu öğrenildi.
 
Özdemir’in Cumayeri’nin Hamascuk Köyü’nden olduğu ve yaralanmasının ardından Hatay’ın Hassa ilçesinde tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (15)
Cem 5 yıl önce
Çok geçmiş olsun Şevket
Bir yolcu 5 yıl önce
Tüm şehitlerimize rahmet yaralı gazilerimize acil şifalar diliyorum .biz bir olur bin diriliriz kefereler ne yaparsanız yapin bu vatana bu millete bu devlete zarar veremiyeceksiniz.ugrunda ölen varki vatanımız var hamdolsun.
ahmet ipek 5 yıl önce
ALLAH acil şifalar versin.
Dursun 5 yıl önce
Allah askerlerimizin yanında olsunn ölen askerlerimizin mekanı cennet olsun en sonunda zafer türk askerinin olacaktır
Orhan ACAR 5 yıl önce
Afrin Zeytindalı harekatında şehit olan askerlerimize Allah gani gani rahmet eylesin yaralanan asker gazilerimize acil şifalar diler ailelerine başsağlığı ve ecr sabırlar dilerim. Hepimizin başı sağ olsun inşAllah amiin
Mehmet 5 yıl önce
ALLAH ım kâfiri kâfire,munafigi munafige düşman eyle,,mümini mümine dost eyle.mumini küfre karşı Muzaffer eyle.şehitlerimize cennet ve cemalullah nasip eyle.gazilerimize acil şifalar ihsan eyle.Musluman Türk milletine sabır ihsan eyle amin.
İsmail 81 5 yıl önce
ALLAH acil sifalar versin gećmiş olsun kardeşimize
vatansever 5 yıl önce
gecmiş olsun
şehitlerimizin ruhu şaad olsun ALLAH BAŞTA AİLELERİ olmak üzer turk miilletine sabır versin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
parçalı bulutlu