banner851

banner614

DÜZCELİLER YARDIM ELİNİ UZATTI

banner619

Düzce 2 gündür, ehliyetsiz motosiklet kullandığı ve sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği için kendisine ceza yazmak isteyen polislere dakikalarca, “6 aylık çocuğum var. Ne olur bana ceza kesmeyin” diyerek gözyaşları döken kâğıt toplayıcısı Ramazan Dadak’ı konuşuyor. Görüntülerin Öncü TV ve Öncü Haber web sitesinde yayınlanmasının ardından, birçok kişi Ramazan Dadak’a yardım etmek için harekete geçti.

banner846
Gündem 19.04.2021, 16:30 19.04.2021, 19:19
15912
banner844

Geçtiğimiz cumartesi günü motosikleti ile çöplerden kağıt toplamak için evinden çıkan Ramazan Dadak, valilik kavşağında polis ekipleri tarafından durdurulmuştu. Ehliyetsiz motosiklet kullandığı ve sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği gerekçesi ile kendisine ceza kesmek isteyen polislere, “6 aylık bebeğim var. Ne olur bana ceza kesmeyin. Elinizi ayağınızı öpeyim” diye dakikalarca yalvararak gözyaşlarına boğulmuştu.

O anları kaydeden Öncü TV kamerasına yansıyan görüntülerin yayınlanmasının ardından, yardımsever birçok kişi motosikleti ile çöplerden kâğıt toplayarak ailesinin geçimini sağlayan Dadak’a yardım etmek için harekete geçti. Öncü Medya’yı arayan birçok kişi, Dadak ile irtibata geçmek istediğini belirtti.

Bu duruma kayıtsız kalmayan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin ise, Dadak ve ailesine yardım elini uzattı. Ailenin Çay Mahallesi 553. Sokak’taki evine belediye ekiplerini gönderen Şahin, içinde gıda maddesi ve bebek malzemeleri bulunan kolileri aileye ulaştırdı. 

Öte yandan, Düzceli hayırsever vatandaşlar da Dadak için yardım kampanyası başlattı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (55)
Tebrik 4 ay önce
Serseri nayin gibi, pimi cekilmis el bombasi gibi trafiğe sigortasiz girip baskalarinin magduriyetine sebep verilmesi normal yani !
Fatih 4 ay önce
"Ay balam
Bu korkmamazliğim ile
VAllahi bala billahi bala tillahi bala
Harda bir yobaz görirem
Harda bir softa görirem
Harda bir molla görirem
Korkirem bala korkirem bala korkirem Korkirem bala korkirem
Dalgalı fikirlerinden riyakar zikirlerinden
Korkirem"
Özcan mutlu 4 ay önce
Bu vatandaşa ceza kesilmeyebilirdi fakat kamera lardan kaynaklı baskıda kalmış olabilir birde önüne gelen cezayı bi ödedik diye çıktı vali beyde gereği yapıldı ilgilendim diyor vali bey dedi ise doğrudur ya bu cezayı ödedik diyenler ne ödedi me
Erbos 4 ay önce
Su zor dönem de lutfen gariban durunu zorda olanlara daha ılımlı yaklaşalım polis kardeşim bırakta görmeyin belliki gariban lar kağıt çöp toplar bmv ile cok toplayan yok bu dünyada bu olaylar da sizin sadakaniz olsun biz de memuruz afaki olmadığı sürece vatandaşa yardimci olmak bir devlet adamligidir
Yanlibyorum 4 ay önce
Polisimin yanındayız neden yayımlamıyorum oncurtv polisi neden kötü gosteriyosunuz adakale isinibyaoiyit yapacakda
İşte bu 4 ay önce
VAllaha arkadaş adına üzüldüm ama gerçekleri toplum gördüğü için sevindim seçime yakın da böle mazlumların ahını alın daha çok kaybedin İnş
Bravo 4 ay önce
Adeta düzceye yapışmış trafik polisleri var bunlar tayin olmuyormu hep aynı yüzler
Bsbs 4 ay önce
Kaynaşlı başkanı el uzatıyor yardım ediyor Düzce başkanı uyuyor galiba ne gelirse garibana geliyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın