banner851

banner614

Düzce'nin önde gelen isimleri Umre Yolcusu !

DÜSİAD'ın organizasyonuyla Düzce'nin önde gelen işadamları, siyasiler ve oda başkanları bugün kutsal topraklara uğurlandı.

banner619
Gündem 15.04.2009, 18:09
226
Düzce'nin önde gelen isimleri Umre Yolcusu !

Düzce'nin önde gelen işadamları, siyasiler ve oda başkanları bugün sevenlerinin de katıldığı bir törenle kutsal topraklara uğurlandı. 60 kişilik bir kafile ile toplam 9 gün sürecek olan Umre ziyareti için Düzce'den giden kafilede, İl genel Meclis Başkanı Sinan Aydın, Baro Başkanı Av. Ali Dilber, Desob Başkanı Mustafa Kayıkçı, Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı Okan Eren Kuru, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis başkanı Nusret Özsoy, Düsiad Başkanı Eyüp Çakır ile çok sayıda iş adamı ve eşleri de yer aldı. Saat 17.30 da Düzce Anıtpark önünden hareket eden kafile kutsal topraklarda toplam 9 gün kalacak. 60 kişilik kafileyi uğurlamaya Başta Ak Parti İl Başkanı Fevai Arslan ile Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Büyük olmak üzere çok sayıda kişi de katıldı.

Düzce'nin tanınmış simalarının yer aldığı kafile yapılan duanın ardından gözyaşları arasında İstanbul'a uğurlandı. Kafile İstanbul'dan uçakla Suudi Arabistan'a ulaşacak ve 9 gün boyunca ibadetlerini yapacak.,

Yorumlar (0)