banner851

banner614

DÜZCESPOR’A CEZA GELEBİLİR

Düzcespor’un 1 yıllık sağlık sponsorluğu sözleşmesi imzaladığı Düzce Özel Çağsu Hastanesi, futbol A takımına verdiği sağlık hizmetini altyapı takımına vermiyor. Geçtiğimiz cumartesi günü kendi sahamızda oynanan Düzcespor U17 - Darıca Gençlerbirliği U17 karşılaşması sırasında kulübün sağlık anlaşması yaptığı Özel Çağsu Hastanesi, ne ambulans ne de sağlık görevlisi gönderdi. Olası bir sakatlanma anında hızla müdahaleyi engelleyen bu durum müsabaka talimatlarına aykırı hareketten Düzcespor’a ceza getirebilir!

banner619
Gündem 02.01.2020, 12:20 02.01.2020, 17:05
4919

Düzcespor Kulübü, sağlık sponsorluğu için anlaşmaya vardığı Düzce Özel Çağsu Hastanesi ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.
Sponsorluk kapsamında 2019/2020 sezonu boyunca Düzcespor Kulübü bünyesinde görev yapan tüm profesyonel sporcuların ve teknik heyeti ile tüm amatör branş sporcuları, altyapı sporcuları sağlık kontrolleri Özel Çağsu Hastanesi tarafından sağlanacak.

Bu doğrultuda Düzcespor takımlarının her maçı öncesi statta olması gereken ambulans ve sağlık görevlilerinin altyapı takımının karşılaşmalarında hazırda bekletilmemesi dikkat çekti.
Son olarak geçtiğimiz cumartesi günü Akademi Ligi’nde mücadele eden Düzcespor U17 takımı kendi sahasında Darıca Gençlerbirliği U17 takımı ile karşılaştı. Ancak maç sırasında Düzcespor ile sağlık anlaşması yapan Özel Çağsu Hastanesi, ne ambulans ne de sağlık görevlisi hizmeti verdi.

Bilindiği gibi altyapı karşılaşmaları sırasında ev sahibi takım, herhangi bir sakatlanma ya da sağlık problemine karşı saha kenarında ambulansı hazır bekletmek zorunda… Düzcespor’un 1 yıl için sağlık sponsoru olan Özel Çağsu Hastanesi’nin Akademi Ligi’nde mücadele eden U17 takımını sağlık hizmetinde es geçmesi tepki çekti.

Çağsu Hastanesi’nin Akademi Ligi’nde mücadele eden Düzcespor altyapısını kaderine terk etmesi  Türkiye Futbol Federasyonu müsabaka talimatlarına da aykırı iken hastanenin sponsorluk anlaşmasına uymaması yüzünden Düzcespor da ceza ile karşı karşıya kalabilir.


HABER: S.ÜNSAL
Yorumlar (12)
osman 2 yıl önce
çağsu hastanesi ne yaptığını bilmiyorki nasıl sponsor olunır neler yapılır bilmiyorki herkez reklam peşinde
D spor 2 yıl önce
Senne iş yaparsın öncü. Çok zenginsinya. Sen yardımetde. Görelim yalaka öncü
Fahri 2 yıl önce
Çağsu Düzce halkını sömürüyor.
Çağsu Çalışanı 2 yıl önce
Bir arkadaş yazmış boy boy laf soktular millete hakaret ettiler demiş, yok öyle birşey kardeşim yok yalan haber iftira!!! Hastanede stand kurduk yüksek hızlı tren için imza kampanyası başlattık, Düzcespora her branşta futbolundan basketboluna destek veriyoruz...Herkez sever biz ölürüz!!!
Yse 2 yıl önce
Kovun gitsin cağsuyu
Vatandasin biri 2 yıl önce
Simdi arkadas yazmis boy boy laf soktular denetleme nie gitti acaba bilmio tabi boluda 15 duzcede 60 tl muayne ucreti aldigi icin olmasin deveyi diken insani lafi demmekki dogruymus
Gercekler 2 yıl önce
Sponsor kendini düşürmeyen gerçek
DÜZCE'mizin ileri gelenlerinden olsun.bu saatten sonra bu milleti yemlemeye benzer.Duzceyi sevmeyenden sponsor BU maç yatar.
Düzceli 2 yıl önce
Sponsorluk anlaşması sadece Futbol A takımını kapsıyor olabilir mi?? Hastane ile alakalı kötü haber yapmak için her türlü yolu arıyorsunuz yazık..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın