banner851

banner955

EKİPLER DENETİMLERİNİ ARTTIRDI…

Düzce’de, ekipler Koronavirüs ile mücadele kapsamında otel, otellere bağlı restoran, Düzce Otobüs terminali, şehirlerarası yolcu otobüsleri ve işyerlerinde denetim yaptı.

Gündem 21.03.2021, 15:44
2449
EKİPLER DENETİMLERİNİ ARTTIRDI…

Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Kovid-19 salgınında tehlike devam ederken, Koronavirüs haritasında yüksek riskli turuncu kategoride yer alan Düzce’nin, her geçen gün artan vaka sayıları nedeniyle çok yüksek kırmızı kategoride yer alması an meselesi.  Günlük vaka sayılarını en aza indirmek için ise Düzce Valiliği tarafından başlatılan çalışmalar devam ediyor.

 İçişleri Bakanlığının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında başlattığı "Dinamik Denetim Süreci” kapsamında, Düzce’de bugün ekipler denetim gerçekleştirdi.  Ekipler bugün şehir merkezinde otel, Düzce Terminali, şehirlerarası yolcu otobüsleri ve açık bulunan işyerlerini denetledi. Denetimlerde ekipler,  vatandaşlara HES kodu sorgulaması yaparken, aynı zamanda maske, mesafe, hijyen konularında uyarılarda bulundu.

Düzce Valiliği koordinesinde yapılan denetimlerde, herhangi bir olumsuzluğa rastlanmazken, “Dinamik Denetim Süreci” kapsamında denetimlerin il genelinde devam edeceği belirtildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
Velii 2 yıl önce
Milli Egitim Bakani biraz duyarli ol...Hst.nelerde öğrencilerin var Haberin yokmu..
Vatandaş 2 yıl önce
Lafda denetim gezmek isteyen barinakda çalışıyor ayağına belge alıp geziyor sorsan barınak nerde hiçbiri bilmez
Vatandaş 2 yıl önce
Öncü iyi pompa veriyorsun yapma günahtır