banner851

banner955

“ELE ELE GÖNÜL GÖNÜLE”

Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) 84. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Gündem 29.07.2022, 10:25 29.07.2022, 16:31
516
banner986

1938 yılında faaliyete başlayan FİSKOBİRLİK, 84’üncü yaşını kutluyor. Kuruluş yıl dönümünü ‘yeni yıl yeni hedefler’ sloganıyla kutlayan birlik, konuya ilişkin bir açıklama yayımladı.

Türk fındığına ve üreticisine değer katıyor.

Birliğin Giresun, Ordu, Trabzon, Sakarya, Samsun, Düzce, Bartın, Zonguldak, Rize ve Artvin'de toplam 50 kooperatifle fındık üreticilerine 84 yıldır kesintisiz hizmet verdiği belirtilen açıklamada, FİSKOBİRLİK'in bağlı iştirakleri ve entegre tesisleriyle üreticilerden aldığı fındığı işleyerek Türk fındığına ve üreticisine değer katmayı sürdürdüğü vurgulandı.

Açıklamada, "Kurulduğu günden bugüne, Türk fındığına ve üreticilerine kesintisiz hizmet veren birliğimizin 84. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun. 84 yıldır durmadan, yorulmadan yürüdüğümüz bu yolda bizlerle birlikte olan ve emeği geçen herkese teşekkür eder, üreticilerimize ve camiamıza hayırlı olmasını dileriz." ifadeleri kullanıldı.

“El ele gönül gönüle”

Açıklamada değerlendirmesine yer verilen FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, birliğin 84. kuruluş yıl dönümünü kutlayarak, şunları kaydetti:

"1938'den bugüne fındık üreticilerinin birleştirici gücü olan FİSKOBİRLİK'imiz 84 yaşında. Ortak üreticilerimizle el ele, gönül gönüle hep daha iyisini yapmak, 'Birlikten kuvvet doğar.' ülküsüyle, birliğimizi daha ileri taşımak ve muvaffak olmak için durmaksızın çalışmaya devam. Bu vesileyle kuruluşundan bugüne emeği geçen herkesi saygı ile yad eder, 84. kuruluş yıl dönümümüzün camiamıza ve fındık üreticilerimize hayırlı olmasını dilerim."

banner844
Yorumlar (5)
Adnan 2 hafta önce
Yıllar önce TMO nun yaptıklarının aynısını siz yaptınız. Ucret ödemelerini geciktirdiniz. Bu millet onları unutmaz. Bir kilo dahi findik vermem size. Üretici emanet vermesin zaten bütün sorun çözülür
Esma 2 hafta önce
Ne birliği? Oraya tonlarca fındık verenler perişan oldu,müdürü bekçisi yürüdü gitti.firildaklarin biri bin paraya çevrildi.sirf milleti sömürmek için fabrika statüsü olmayan bürosu olmayan bir yeri varmış gibi gosteriyorsunuz
köylü 2 hafta önce
Fiskobirlik i kimler neden batırdı.!! Üreticinin can simidi,amiral gemisiydi,hangi kesimin menfaati için batırıldı.....
RECEP 2 hafta önce
bu birliği bu hale getirenler utansın
zengin adam 2 hafta önce
Bence üreticinin ta kendisi bu hale getirdi (tercihleriyle)
25
açık