banner851

banner614

EMLAK VE İSTİMLAK MÜDÜRÜ AHMET SÖĞÜTDELEN KARANTİNADA

Tüm dünyada tehdidini sürdüren Koronavirüs Salgını Düzce Belediyesine de sıçradı. Düzce Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürü Ahmet Söğütdelen karantinaya alındı.

banner619
Gündem 16.11.2020, 10:11 16.11.2020, 10:37
9941
EMLAK VE İSTİMLAK MÜDÜRÜ AHMET SÖĞÜTDELEN KARANTİNADA

Küresel çapta etkisini sürdüren Yeni Tip Covid-19 salgınında kâbus devam ediyor. Türkiye ile birlikte Düzce’de artan vaka sayılarının önüne geçilemezken, salgına bağlı ölüm haberleri de art arda gelmeye devam ediyor.

Düzce’de, vatandaşların alınan tedbir ve kurallara uymamaları nedeniyle her geçen gün artan vaka sayıları tehlikeli boyutlarda seyrederken, bir kötü haberde Düzce Belediyesinden geldi. Eşine yaptırdığı test pozitif çıkan Düzce Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürü Ahmet Söğütdelen, karantinaya alındı.

Emlak ve İstimlak Müdürü Söğütdelen ve eşinin sağlık durumunun iyi olduğu ve evlerinde tedavilerinin devam ettiği öğrenildi. 

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (6)
Mustafa 11 ay önce
Müdür beye geçmis olsun, üzülerek söylüyorum belediye önce iğneyi kendine batırmalı, 15 temmuz parkındaki sosyal tesisdeki içerde mutfakta çalışanlar maske takmıyor, zabıta arabası gece İstanbul caddesi üzerinde durmuş, çakarları yanıyor ama görevli zabıta memurları ortalıkta yok,hepsi arazi olmuş, belediye başkanı gece sokağa çıkıp bunları niye görmüyor
Murtaza 11 ay önce
Geçmiş olsun müdürüm Mevla en kısa zamanda sağlığına kavuştursun.
Sosyal 11 ay önce
Belediyede fen işlerinde 3 kişide çıktı bunuda haber yapın en azından başta belediye anlasin sonra vatandaşa bakın 9 kişi bir araca biniyor birde sosyal mesafe diyorsunuz
Süleyman Arif 11 ay önce
Ahmet bey ve eşine geçmiş olsun olsun. Kolay değil virüsün bilmediğimiz çok iz bırakıyor... Maske, mesafe ve temizliğe dikkat edelim. lütfen evlerimizde kalalım, bize bir şey olmaz demeyelim.
Yusuf 11 ay önce
Geçmiş olsun Ahmet bey, sizin gibi çalışkan ve yerinde duramayan aktif biri 14 gün evde nasıl duracak merak ediyorum! Tekrar büyük geçmiş olsun.
Osman 11 ay önce
Geçmiş olsun. Hemşehrilerim, lütfen işin ciddiyetine uyanın artık.