banner851

banner955

ERDOĞAN BAŞLATTI, KEŞİR EŞLİK ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı “Türkiye” paylaşımıyla, kısa sürede çığ gibi büyüyen bir akım başlattı. Erdoğan’ın başlattığı akıma, devlet kademesinden, siyasetten ve halktan gelen katılımlar, kısa sürede yayılırken Erdoğan’ın “Türkiye” paylaşımına Keşir “Vatanım” paylaşımı yaparak katıldı.

Gündem 02.09.2022, 15:57
3075
ERDOĞAN BAŞLATTI, KEŞİR EŞLİK ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Twitter hesabından alışılmışın dışında bir paylaşımda bulundu.

Yaptığı paylaşımda sadece “Türkiye” yazan ve hiçbir açıklama yapmayan Erdoğan’ın bu paylaşımı kısa sürede viral oldu ve kendisinden sonra binlerce hesaptan tek kelimelik paylaşımlar gelmeye başladı.

Siyasetten bürokrasiye, iş dünyasından sanata binlerce insanın eşlik ettiği akıma AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’de “Vatanım” paylaşımı yaparak iştirak etti.

Öte yandan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca “Sağlık” paylaşımı yaparken Orman Genel Müdürlüğü ise “Yeşil” Paylaşımı yaptı.

banner844
Yorumlar (7)
Celil 3 hafta önce
Evet çok faydalı bir paylaşım dı. Gördüm. Türkiye mize ekonomik anlamda gerçekten büyük katkı sağladı. Hayretler içinde kaldık.
Hlk. 3 hafta önce
Sayin Kesirin miadı doldu..Hatta sizin miad doldu..Artik tatli tatli gidin
mete 3 hafta önce
liyakat
Madur 3 hafta önce
Çok daha birşeyler başlatırlar lakin bu millet elektiriğin , doğal gazın benzinin ,motorinin ,patates ,soğan ayçiçek yağı ve unun fiyatının nasıl açıklıyacak
Yamalı Pantalon 3 hafta önce
Hortum, skandal, rüşvet, çöküş, fakir, pahalı vs diye bir sürü TT olacak algı sayabilirim sizlere
Hedef "Kızıl Elma" 3 hafta önce
Yaşasın TC. Devleti, Hedef Kızıl Elma
08YAVUZ81 3 hafta önce
Ancak kuru gürültü söylemden başka bir şey yok zaten olamaz 20 senedir aynı terane bu millet ülkesine biliyor dininide biliyor nerde ne yapmasını çok iyi biliyor ama hala burdan bir şey çıkarmanın derdinde olanlar var YAZIK
12
açık