banner851

banner614

EROĞLU DÜZCE’DE

banner619

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu AK parti İl Kongresine katılmak üzere bugün Düzce’ye geldi. Eroğlu, kongre öncesinde Vali Vasip Şahin ve Belediye Başkanı İsmail Bayram’ı makamlarında ziyaret etti. Valilikte yaptığı konuşmada Eroğlu, Düzce’ye çok önem verdiğini ve Düzce’nin kalkınması için daha çok hizmet getirmek gerektiğini vurguladı.

banner846
Gündem 20.05.2012, 12:36
132
EROĞLU DÜZCE’DE
banner844

100 kişiyle tokalaştı

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun valilik ziyereti öncesinde il emniyet müdürlüğü ekipleri karşılama mangası hazır bekledi.  Bakan ile görüşmek ve tanışmak isteyen resmi kurum ve kuruluş müdürleri, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri de sıraya girince yaklaşık 100 kişilik halka şeklinde kuyruk oluştu. Bakan karşılamaya gelen herkes ile tek tek tokalaştı.

 Ziyaret sırasında Vali Şahin, Eroğlu’na Düzce’de bakanlıkla ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Bakan Eroğlu yaptığı konuşmada, bakanlığa bağlı tüm müdürlerle Düzce’ye çıkarma yaptıklarını söyledi.

 Eroğlu, “ Düzce’yi bakanlığımın bir ili kabul ediyorum. Düzce yeni bir il. Onun için ne kadar hizmet yaparsak azdır. Ben şahsım adına Düzce’ye çok önem veriyorum. Bugüne kadar bakanlık olarak Düzce’de Asar deresi ile birlikte 17 derenin ıslahı yapıldı. 8 dere daha ıslah edilecek. İçme suyu arıtma tesisi ile ilgili çalışma yapılıyor. 

Yorumlar (0)