banner851

banner955

FİRMA AÇIKLAMA YAPTI

Taşkın ve çökmeler yüzünden Beyköy'deki içmesuyu tesisi zarar gören Düzce Belediyesi şehre yeniden su verilmesi için dakikalarla yarışırken, 'Fırsat bu fırsat' diyen işgüzarlar su fiyatlarını fahiş oranda artırmaya kalktı. Şikayet adreslerinden biri olan Sırma Su, 95 TL'lik su satışını depozitoya bağladı.

Gündem 29.06.2022, 21:12
13650
FİRMA AÇIKLAMA YAPTI
banner986

Düzce'nin susuzlukla imtihanını fırsata çevirmeye kalkanlara yönelik şikayetler artarken, tepkilerin odağındaki firmalardan Sırma Su'yun da benzer bir girişimde bulunduğu Öncü Haber tarafından gündeme taşındı. Söz konusu haberimizin ardından Sırma Su kendisini savunmaya yönelik bir açıklama gönderdi. Susuzluk yaşanan bir dönemde fırsatçılık yapmadığını öne süren firma, 95 TL'lik fahiş fiyatı depozitoya bağladı. İşte o açıklama: "Damacana su satış fiyatımız Düzce iline perakende olarak 25 TL üzerinden satılmaktadır fakat müşterimizin elinde eğer depozito tabir ettiğimiz şişe bulunmazsa müşterimiz kendi eline bırakacağımız ve artık sahibi oldu şişesini 70 TL ödeyerek almaktadır daha sonraki alışverişlerinde 25 Tl dir."

Yorumlar (25)
İsyankar Düzce li 2 ay önce
Bu gibi işletmelerin ruhsatı iptal edilmeli ve burda bu gibi para için onurunu gururunu kişiliğini satan kişilerden alış veriş yapılmamalı
Ömer 2 ay önce
Kanıbozuklar
eko 2 ay önce
bu gibi durumlarda fırsatçılık yapan adamı alacan yaka paça içeri tıkacan millet canıyla uğraşıyo adamlara bak .kardeşim almayın sırma sudan batsın gitsin.
sucu 2 ay önce
Damacana yoksa o depozitoyu alıyorlar maalesef. Varsa 25 TL suyun fiyatı.
Alperen 2 ay önce
21 lira ya aldığım taşkesti su 2 gün kesintide 25 liraya su sattı Allah sızlar
Asım keleş 2 ay önce
70 lira depozitomu olur düpedüz soygunculuk
Cuma Ali 2 ay önce
Depozito 70 lira oda çok.
DOĞRU 2 ay önce
BEN GEÇEN SENE YAZIN SU ALDIM BAŞKA FİRMADAN 75 TL DEPOZİTO ÖDEMİŞTİM. ŞİMDİDE 70 TL İSTEMİŞLER ÇOK MU? HABERİ YAPAN İLKOKUL 3 YADA 65 SANIRIM, SALDIRACAK YER ARIYORSANIZ BAŞKAN ÖZLÜ BEYE UĞRAYIN. DÜN GECE UYUMAMASI LAZIMDI ;)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık