banner614

FLAŞ BEDELLİ ASKERLİK AÇIKLAMASI!

banner619

Milyonların beklediği bedelli askerlikle ilgili açıklamada bulunan Başbakan Yıldırım "Seçimden sonra yapılacak ilk iş. Yeni hükümetin öncelikli konusu" ifadesini kullandı.

banner846
Gündem 06.06.2018, 16:56 06.06.2018, 18:23
2150
FLAŞ BEDELLİ ASKERLİK AÇIKLAMASI!
banner844

Son zamanlarda birçok açıklama yapılan bedelli askerlik konusunda son açıklama Başbakan Binali Yıldırım'dan geldi. Yıldırım yaptığı açıklamada şu ifalere yer verdi:
 
Yeni hükümetin öncelik konusu
"Bedelli askerlik büyük bir beklenti oluşturdu. Çok büyük beklenti var. 5 milyondan fazla genç beklenti içinde ya bizi askere alın ya yakamızı bırakın diye. Devlet olarak bize düşen bu sorunu bir şekilde çözmektir. Seçim sonrası yeni hükümetin en öncelikle ele alacağı konulardan birisinin bu olacağına tereddüt yok."

   
Yorumlar (40)
Asker 3 yıl önce
Siz bedelli askerlik pesinde kosarken askerlerimiz sehid oluyor siz yataginiz rahat yatin diye
Düzceli 3 yıl önce
Allahım bu ramazan hürmetine reisimize yar ve yardımcı ol.Amin. Bu kadar ülkesi ve insanları için uğraşan çalışan bir lidere sahip olduğunu bilmeyenlerin şaşarım akıllarına ve hallerine.Her daim dua ediyoruz reisimize. Rabbim reisi başımızdan eksik etmesin.İç ve dış güçlere ülkemize insanlarımıza düşmanlık yapmalarına fırsat verme ALLAHIM .AMİN
Türkan 3 yıl önce
Doğru bir karar değildir fikrimce . Bu vatan için çok kan döküldü gelecek planda bedelini yapıp anasıyla el işi yapsın madem verdiği bedelliğin parası illaki yerine konur .
okuyucu 3 yıl önce
şu vatan borcu parayla ödenmez diyenleri hiç anlamıyorum. şimdi siz vatan borcunuzu yerine getirdiniz de ne oldu. madalya mı aldınız. kardeşim savaş felan olsa hepimiz vatanperveriz zaten. neden bu isyan. siz 12 ay boyunca devlete yük olun, paralı yapanlar ise hem devleti o yükten kurtaracak hem de devlete katkısı olacak !
Düzceli 3 yıl önce
Bedelli çıksın. Fakirim. KREDİ çekip bedelli yapıcam. Boşa duygu sömürüsü yapmayın.
Oktay 3 yıl önce
Baraj sorunu var haralde ne oldu boyle ne istese verecekler
Zart 3 yıl önce
Oy felan yok bedelini ödemeden vatan sevilmez
gürbüz 3 yıl önce
nihayet bunu fark ettiler 5,5 milyon kişinin bedelli beklediğini kendileri itiraf etti bu büyük bir oydur seçimden sonraya kalırsa bu işi Millet İttifakı çözer bilgileri olsun aileleriyle çarpsan 15 milyon oy yapar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
kapalı