banner851

banner614

Foto-İz Akçakoca'da

banner619

Türkiye'nin çeşitli illerinden bir araya gelerek ikinci kez ilimizi ziyaret eden Foto İz gurubu üyeleri Akçakoca'nın Tarihi, kültürel ve turistik alanlarını gezdi ve görüntülediler.

banner846
Gündem 07.11.2009, 15:31
196
Foto-İz Akçakoca'da
banner844

100 kişilik Foto İz gurubuna Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak'ta eşilik etti.
Foto İz Gurubu ilk olarak Akçakoca'nın 8 km güneyinde bulunan 1050 metre uzunluğundaki Fakıllı Mağarasını görüntüledi.350 metrelik kısmına kadar ilerleyen gurup çeşitli görüntüler aldı.Ardından Akçakoca'nın en eski mahallerinden olan ve ahşap ve eski tuğlalarla döşeli mahalle evleri görüntülendi.
Aktaş köyünde eski ahşap evleri görüntüleyen gurup ardından Hemşin Köyünde bulunan 200 yıllık tarihi camide çeşitli fotoğraf kareleri aldılar.
Akcakoca belediye Başkanı Fikret albayrak yaptığı açıklamada,Ülkemizin çeşitli illerinden gelen Fotoğraf sanatçılarının çektiği kareler ilçemizin tanıtımında önemli rol oynayacak dedi.
Foto İz gurubu üyeleri Akçakoca'nın Bakir bir doğa ve kültürel harikası olduğunu belirterek,inşallah bu yapı bozulmaz ve böyle sürer,harika bir doku var.buralardan Mükemmel kareler ortaya çıktı dediler.

Yorumlar (0)
22°
hafif yağmur