banner851

banner955

Güner'den Keleş'e sorular

Günlerdir konuşulan yeni belediye binası önündeki Hükumet Sokak'ın trafiğe kapatılmasına Demokrat Parti İl Temsilcisi Ruhi Güner'den de tepki geldi

Gündem 19.09.2008, 16:34
257
Güner'den Keleş'e sorular

Trafiğe kapatılan yeni belediye binası önündeki Hükumet Sokak, günlerdir konuşulmaya devam ediyordu. Duruma son olarak Demokrat Parti Düzce İl Başkanı Ruhi Güner, tepki gösterdi.

Güner, Cedidiye Camisi'nde cuma namazını kılmak için gittiğinde, cami önünde bir keşmekeşin olduğunu ve bu yolda büyük bir trafik yoğunluğunun yaşandığını söyledi.

Düzce'deki ana yolların trafiğe kapatıldığına da değinen Güner, “ Trafik allak bullak oldu. Başkan Mehmet Keleş yüzünden yol trafiğe kapatıldı ama acaba kapanan yoldan İl Trafik Komisyonunun haberi var mıdır, yok mudur çok merak ediyorum. Eğer bundan haberleri varsa buna nasıl müsaade etmişlerdir” diyerek eleştirilerde bulundu. Güner, bu soruları zaman içerisinde belediye başkanı ve belediye meclisi ile de tartışacaklarını belirterek “Muhalefet görevimizi yapacağız. Biz gerektiğinde her şeyi yaparız gerekiyorsa suç duyurusunda bulunuruz, gerekiyorsa insanları toplarız kimde hata varsa uyarırız” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
20
açık