banner851

banner955

HALKTAN ALDIĞI GÜÇLE HER ZAMAN 1 NUMARA!

21 Şubat 1994 yılında Türkiye’nin ilk yerel televizyonlarından biri olarak yayın hayatına başlayan ve kısa sürede Düzce basınının amiral gemisi olan Öncü TV, başarılarla dolu bir yılı daha geride bırakarak, 27. kuruluş yıldönümünü kutluyor.

Gündem 21.02.2021, 09:30 21.02.2021, 21:31
650
banner1032

1994 yılının 21 Şubat'ında Türkiye’nin ilk yerel televizyonlarından bir olarak Çamköy'de bir villada kurulan ve çeyrek asrı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Öncü Televizyonu, 27. yaşında...

Düzce’nin gelişmesine katkı sağlıyor

Yayın hayatına başladığı günden bugüne, her geçen gün kalitesini yükselterek Düzce’nin ve bölgenin güçlü sesi olmaya devam eden Öncü Televizyonu, ilkeli, tarafsız ve güvenilir habercilik anlayışı ile bölge halkının sorunlarını ekranlara taşıyarak, çözüm üretilmesinde köprü vazifesi görüyor. Düzce’nin gelişmesi ve kalkınması adına yapılan tüm çalışmalara sonuna kadar destek veren Öncü TV, şehrin geleceğine yön verecek kararlara yönelik kamuoyu oluşmasına da katkı sağlıyor.

İlçeden ile yayın yapan ender televizyonlardan...

Kurulduğu dönemde bir ilçeden iline yayın yapan ender televizyonların başında gelen Öncü Televizyonu, Düzce şehir merkezinde bulunan merkez stüdyolarının yanı sıra Bolu bürosu ve stüdyolarıyla Bolu il geneline yıllarca yayın yaptı. Depremlerde merkezdeki stüdyo binası yıkıldıktan sonra Şıralık Öncü Koleji Kampüs alanında yapılan yeni yayın stüdyolarında yayına kesintisiz devam etti. Depremlerin ardından Düzce il olunca Bolu stüdyolarını kapatarak bu kez yayınlarını tüm ilçeleriyle birlikte Düzce il genelinde devam ettirmeye başladı. Düzce’deki her iki depremin ardından birkaç günlük çalışmayla yayınlarını aralıksız sürdüren Öncü Televizyonu, şehrin kalkınması adına 27 yıldır il, ilçe, belde, mahalle ve köylerin ve buralarda yaşayan yüz binlerce insanın tüm sorun ve taleplerini mikrofonları aracılığı ile seçilmiş ve atanmışlara ulaştırıyor.

Gelişen teknolojiye ayak uyduruyor

Bugün Öncü Medya, Öncü Televizyon, Öncü Radyo, www.oncurtv.com ve Manşet Gazetesi'ni de bünyesinde barındıran ve 14 Eylül 2018 tarihinde Kurucusu Önder Tonyalı’dan Türkseven Şirketler Grubu’na devredilerek Türkseven Ailesi çatısı altında Camikebir Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Sokak üzerindeki merkez binasında, yenilenen altyapısı, son teknoloji cihaz ve donanımlarla Düzce halkına hizmet veriyor.

Öncü Medya, Düzce’nin menfaatleri doğrultusunda sürdürdüğü ilkeli yayın anlayışı, halktan aldığı güç ve güvenle 27. yıla girmenin kıvancını yaşıyor.

Hedef uydudan yayın...

Öte yandan Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanındaki Düzceliler'e uydu yayınıyla ulaşmak için hazırlıklarını sürdüren Öncü Tv yönetimi, bu hedefi de yakın zamanda hayata geçirmek için yoğun çalışmalarını sürdürüyor.

banner844
Yorumlar (4)
Düzeli Vatadaş 2 yıl önce
27. Yılındayız 1 Numarayız Diyorsunuz Ama Hala Uydudan Yayınınız Yok Maalesef
Bey 2 yıl önce
İnş bekliyoruz uydu yayınlarını
hakan 2 yıl önce
tebrikler nice yıllara..
bir ara eski-yeni tüm çalışanları bir araya getirseniz ne güzel olur izleyenleriniz için de nostalji
ozcan alkaya 2 yıl önce
tebriklr oncu tv ilkgunden beri izliyorz nice uzn yllr inslh.iyiki varsnz
15
parçalı bulutlu