banner851

banner614

HEDEFİNİ AÇIKLADI

Geçici görevle Düzce Emniyet Müdürlüğünde göreve başlayan atanan İsmail Hakkı Akyüz, bugün Düzce’ye gelerek görevinin başına geçti. Akyüz, “Hedefimiz Mevcut asayiş ve emniyet görevlerini üst seviyeye çıkarmak.” dedi.

banner619
Gündem 05.05.2014, 16:45
140
 HEDEFİNİ AÇIKLADI

Ayhan Buran’ın istifasının ardından geçici görevle Düzce Emniyet Müdürü olarak atanan İsmail Hakkı Akyüz bugün göreve başladı. Bugün Düzce’ye gelen Akyüz, Emniyet müdürlüğü bahçesinde müdür yardımcıları, emniyet amirleri tarafından karşılandı. Akyüz rütbeli personel ile tek tek tokalaştıktan sonra makamına geçti. Burada basın mensuplarına açıklamada bulunan Akyüz, hedeflerinin asayiş ve emniyeti en üst seviyeye çıkarmak olduğunu söyledi.


Akyüz, “Bugün itibariyle Düzce ilimizde göreve başlamış oluyoruz. İnşallah kendi şahsımız ve Düzce’deki vatandaşlarımız açısından hayırlı uğurlu olur. Amacımız hizmet etmek. Şimdiye kadar mevcut asayiş ve emniyet görevlerini üst seviyeye çıkarmak. Personelimizle uyum içinde çalışarak muvaffak olmak.”dedi.

 

 

Açıklamanın ardından Akyüz, müdür yardımcıları ile toplantı yaptı. Öte yandan göreve başlar başlamaz Akyüz’ün ilk ziyaretini Vali Ali İhsan Su’ya yaptı. Su, emniyet Müdürü Akyüz’ü makamında ağırladı ve yeni görevinde başarılar diledi.

 

 

Haber;S.Kaşkır

Yorumlar (0)