banner851

banner614

HİDAYET TUR’UN UMRE KAFİLESİ DÜZCE’YE DÖNDÜ

banner619

18 Şubat tarihinde kutsal topraklara gitmek için yola çıkan Hidayet Tur’un umre kafilesi Düzce’ye döndü. Öğlen saatlerinde Düzce’ye gelen 80 kişilik kafileyi yakınları karşıladı. Gerçekleştirilen umre ziyaretinden çok memnun kaldığını belirten bir vatandaş ise “ Her şey çok güzeldi. En kısa sürede tekrar gideceğim” dedi.

banner846
Gündem 08.03.2020, 17:23
3012
HİDAYET TUR’UN UMRE KAFİLESİ DÜZCE’YE DÖNDÜ
banner844

Düzceliler'i yıllardır kutsal topraklara götüren en eski tur şirketlerinden olan Hidayet Tur'un umre kafilesi Düzce’ye döndü.

18 Şubat tarihinde  kutsal topraklara gitmek için Cedidiye Camii önünden yola çıkan 80 kişilik kafile, bugün öğlen saatlerinde Düzce’ye geldi.

Umre kafilesini karşılamaya çok sayıda vatandaş gelirken, Medya Grubu'nu da içerisinde barındıran Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven ve ailesi umre karşılayanlar arasındaydı.

 Hidayet Turizm ile kutsal topraklara giden vatandaşlar duygularını Öncü Haber’e aktararak şunları söyledi:

“Çok mutlu olduk. Çok güzeldi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum. Anlatılmaz yaşanır. Bu duygular tarif edilemez.”

“Umre ziyaretimiz çok güzel geçti. Her şey çok güzeldi. Bizim zaten 5. Gidişimiz. Herkese tavsiye ediyorum. En kısa zamanda yine gideceğim inşallah. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.”

Yorumlar (1)
dikkat 1 yıl önce
Umarım koronavirüs taraması yaparlar ihmal etmezler..
20°
parçalı bulutlu