banner851

banner955

Hükümet Konağı yıl başına hazırlanıyor.

2009 yılı başında bitirilmesi planlanan ve Atatürk Heykeli karşısında yapımına devam edilen Hükumet Konağını Vali Bülent Kılınç'ta inceledi.

Gündem 20.10.2008, 15:25
188
Hükümet Konağı yıl başına hazırlanıyor.
banner1032

Düzce için büyük bir öneme sahip olan ve yapımına hala devam edilen Düzce Hükumet Konağı'nın yapım çalışmaları devam ederken binada Vali Bülent Kılınç'ta incelemelerde bulundu. Binanın her blokunu ve her odasını gezen Kılınç, yapılan çalışmalar hakkında görevlilerden de bilgi aldı.

Yapılan çalışmaları değerlendiren Vali Bülent Kılınç, “Şu an binanın iç çalışmaları bitmek üzere. Haftaya da çevre düzeni çalışmaları yapılacak. Kış aylarına girmeden bu çalışmaları da bitirmeyi düşünüyoruz. Eğer şartlar olumlu geçerse belirlenen sürede yeni binayı açmayı düşünüyoruz.” şeklinde konuştu.

Sadece çevre düzeni çalışmalarının kaldığı binanın belirtildiği gibi 2009 yılının başlarında  açılması planlanıyor. Bina içinde çok sayıda odanın yer aldığı da dikkatlerden kaçmazken bu odaların birimlere ne şekilde tahsis edildiği binanın açılışının ardından netlik kazanacak.

banner844
Yorumlar (0)
25
orta şiddetli yağmur