banner851

banner955

Hükümet Konağı'nda temmuz mesaisi

Aylardır yapım çalışmaları devam eden Hükümet Konağı, temmuz ayına hazırlanıyor.

Gündem 11.04.2009, 15:18
200
Hükümet Konağı'nda temmuz mesaisi
banner1032

Bu zamana kadar açılış tarihi konusunda değişik değerlendirmelerin yapıldığı, önünden geçen her Düzceli'nin açılışını merakla beklediği Hükümet Konağı'nda çalışmalar ara vermeden devam ediyor.

İç düzenleme çalışmaları biten ve dış cephe ile çevre düzeni çalışmaları yapılan Konağın temmuz ayı içinde açılışının yapılması bekleniyor. Son olarak Vali Bülent Kılınç'ın incelemelerde bulunduğu ve kısa süre içerisinde hizmet vermeye başlayacağını söylediği Hükümet Konağı'nın yapılmasıyla birlikte Düzce'nin bu sorunu da sona ermiş olacak.

Havaların güzel gittiği şu günlerde çalışmaların da tüm hızıyla devam ediyor. Bilinen bir gerçek varsa o da Düzceliler'in kısa zaman içerisinde Hükümet Konağı'na kavuşacağı. Görkemli bir açılışla hizmet vermeye başlaması beklenen Hükümet Konağı'nın açılışı için neler yapılacağı da merak ediliyor.

Konağın ne zaman açılacağıyla ilgili bilgiyi son olarak Akçakoca'yı ziyaret eden Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürü Sefer Akkaya vermişti. Düzce Valiliği Hükümet Konağı inşaat çalışmalarına değinen Akkaya, ''Hükümet Konağı inşaatının bitmesine az kaldı. Boya çalışmaları sürüyor. 400 bin TL para önümüzdeki günlerde çıkarılacak ve inşaat çalışmaları en geç Temmuz ayında bitirilmesi planlanıyor'' demişti.

Yorumlar (0)
13
parçalı az bulutlu