banner851

banner955

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ YILMAZ’DAN SÜRPRİZ ZİYARET

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, korona virüs sürecinde üst düzey çalışma gösteren ve çağrıların tamamına büyük bir özveri ile giden 112 Acil Ambulans ekiplerinin Kurban Bayramı’nı telsizden kutladı.

Gündem 01.08.2020, 10:10
902
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ YILMAZ’DAN SÜRPRİZ ZİYARET

Korona virüs salgını sürecinde en yoğun çalışan ekip 112 Acil Ambulans ekipleri oldu. Sokağa çıkma yasakları başta olmak üzere pandeminin en yoğun zamanlarında görevlerinin başında yer alan 112 ekiplerine Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Kurban Bayramı dolayısı ile sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. 112 Acil Çağrı Merkezi’nde görevi başında olan ambulans çağrı sisteminde, ekiplere bizzat telsizden bayram kutlaması yaptı.

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, görevi başında bulunan ekiplere, “Kıymetli arkadaşlarımız hepinizin Kurban Bayramınızı kutluyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. Görevde olan ekipler ise Sağlık Müdürü Yılmaz’a telsizlerden teşekkür etti.

(İHA)

Yorumlar (2)
112 ATT 2 yıl önce
2 günde bir 112 ziyareti ve basın şovu ile çalışan tek ekip 112 değil ki.Basına bu kadar çalışan başka adam görmedim arkadaş neyi amaçlıyor çözemedim gitti
Düzceli 8181 2 yıl önce
Pratisyen hekim Yasin Yılmaz kalıcı eserler yapsın sağlıkta öyle görelim haberlerde bu nun gibi haberlerde görüyoruz hep devamlı vitrine oynar kendisi hastane bin içi onun sayesinde içler acısı
28
kapalı