banner851

banner614

İŞTE DÜZCE'DEKİ NET RAKAM

Düzce'de FETÖ/PDY Terör Örgütü'ne yönelik başlatılan soruşturma kapsamında toplam 456 şüphelinin tutuklandığı ve bu tutuklulardan 13'ünün tahliye edildiği öğrenildi.

banner619
Gündem 24.11.2016, 16:04
4989
İŞTE DÜZCE'DEKİ NET RAKAM

15 Temmuz akşamı Türk Silahlı Kuvvetleri içerisine sızmış bir grup FETÖ/PDY Terör Örgütü üyesinin kalkıştığı ancak devletin ve milletin omuz omuza vererek püskürttüğü darbe girişiminin ardından 81 ilde başlatılan soruşturmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Düzce'de Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY)'na ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltı ve tutuklamalar sürerken, bugüne kadar hakim karşısına çıkarak cezaevine gönderilen toplam şüpheli sayısının 456 olduğu öğrenildi.

Örgüt yapılanması başta olmak üzere kamu kurumları, iş dünyası ve sivil toplum örgütlerine yönelik başsavcılık talimatı ile güvenlik güçleri tarafından çok sayıda operasyonun gerçekleştirildiği FETÖ/PDY Terör Örgütü ile bağlantısı olduğu gerekçesiyle yüzlerce şüphelinin gözaltına alındığı Düzce'de tutuklanan 456 kişiden 13'ünün ise tahliye edildiği bilgisi edinildi.

Tutuklanan şüphelilerin önemli bir bölümünü kamu kurumlarında çalışanlar oluştururken, Düzce Valiliği'nden soruşturmaya yönelik son yapılan bilgilendirmede, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan 758 kişi hakkında adli ve idari işlem yapıldığı, bunlardan 331'inin tutuklandığı bildirilmişti.
 

Yorumlar (10)
xy 5 yıl önce
ak siyasiler gerçek suçluları aklayıp tekrar görevlerine iade ediyor olmasınlar birde..acaba birbirlerini ak lıyor olabilirlermiki..
Esin 5 yıl önce
Türkiye halen akıllanmadı. Fetöyü bitirseniz ne olacak, diğer tarikatlara yol veriliyor şimdi de!!!
ikiyüzlü olmayın 5 yıl önce
düzce de yapılan Türkçe olimpiyatı konseri için meydana toplananların içinde kesin idam isteyen ve kimler tutuklandı isimleri diyen vatandaşta vardır ama şimdi sütten çıkmış ak kaşık gibi davranıyor
doğrucudavut 5 yıl önce
Hainler devlet okullarını ele geçirmiş kaç kez yazdım Akçakoca lise müdürlerini hatta isim bile yazdım ama isim yazılan yorumlar hiç yayınlanmadı. fetö yapılanması devlet okullarında lise müdürleri ile devam ediyor..bunlara ne zaman sıra gelecek yafff..
Recep 5 yıl önce
Isimlerinide verseniz rica etsek.kimmis nerelerde faliyet gosteriyorlar.
nsm 5 yıl önce
12 yil cemaat hayrani kesilen ak siyasiler ne zaman hesap verecek? samimiyet bu mu? isminizdeki adalet sadece birilerine mi uygulanacak?
tabi 5 yıl önce
HDP hayranı kesilen CHP lilerden de biraz bahsetsene...
Nurullah 5 yıl önce
Bana hepsi saçma geliyor bukadar halka inmemek gerekliydi darbeci gozları almak yeterliydi simitçiye varıncaya dek alındı okadar masum insan ihraç edildi tüm mal varlıklarına el konuldu ve şimdi görüyorum ak partililere Yok parasına el Altından satılıyor bu sömürgecilik yamalamaktan başka birşey değil kardeşi kardeşe düşürüyorlar ve hiçbirinin sesi cıkmıyor
sensin saçma 5 yıl önce
Yok ya bu kadar basitti bu iş. Darbe başarılı olsaydı ne olacağından haberin var mıydı senin? İlk önce siyasileri tutuklayıp asacaklardır. Sonra burada bahsettiklerin başımıza kral kesilecekti. Ülkedeki her yer bu uyanıklara peşkeş çekilecekti. En ufak itiraz edeni hapse tıkacaklardı. Utanmadan buradan mağdur edebiyatı yapıyorsun. Yazıklar olsun. Sende fetöcü değilsen ben ne olayım. Bi bitmediniz.
Düzcee 5 yıl önce
Tutuklu sayısı önemli değil Kaçını asıcaksınız önemli olan bu ... ??
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın