banner851

banner614

KALP KRİZİ SONUCU HAYATINI KAYBETTİ

Düzce Valisi Cevdet Atay, görevi başında hayatını kaybeden Şanlıurfa’nın Siverek Kaymakamı Hasan Ongu için taziye mesajı yayımladı.

banner619
Gündem 24.05.2021, 14:15 25.05.2021, 10:03
3955

Şanlıurfa’nın Siverek Kaymakamı Hasan Ongu, rahatsızlığı nedeniyle bir süre önce izinli olarak memleketi Bursa'ya gitti. Evinde dinlendiği sırada kalp krizi geçirdiği bildirilen Ongu, kaldırıldığı hastanede müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Kaymakam Ongu’nun vefat haberi üzerine Düzce Valisi Cevdet Atay, taziye mesajı yayımladı. Vali Atay Mesajında, şu ifadelere yer verdi:

“Geçirdiği kalp krizi sonucu Rahman-ı Rahim’e kavuşan Siverek Kaymakamımız Hasan ONGU ’ya,  Cenab-ı Allah’tan rahmet, kıymetli ailesine ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum.”

HASAN ONGU KİMDİR?

1981 yılında Bursa'da doğan Hasan Ongu, Uludağ Üniversitesi İktisadî ve İdarî Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 2005 yılında mezun oldu. Ongu, Southampton Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde “Vatandaşlık ve Demokrasi” programında yüksek lisansını tamamladı. Hasan Ongu daha önce şu görevlerde bulundu:

– Sulakyurt Kaymakamı (Kırıkkale)

– Kemah Kaymakamı (Erzincan)

– Artvin Vali Yardımcısı

– Hakkari Vali Yardımcısı

– Arhavi Kaymakamı (Artvin)

– Eceabat Kaymakamı (Çanakkale)

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
Hüseyin serbest 4 ay önce
Allah rahmet eylesin çok gençmiş. Mekânı cennet olsun ınsaalh sayın kaymakamimizin.