banner851

banner614

KATIRCIOĞLU’NDAN ‘BAYRAK KAMPANYASI’

İYİ Parti İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu yaptığı basın açıklaması ile Zeytin Dalı Harekatı’nda Kilis’in Gülbaba Köyü’nde terör örgütü unsurları ile girilen çatışmada şehit düşen Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan’ın haber ile yıkıldıklarını dile getirerek, başlattıkları bayrak kapmayası kapsamında herkesten ev ve işyerlerine bayrak asmalarını istedi. Katırcıoğlu ayrıca, 25 Ocak günü Genel Başkanları Meral Akşener’in katılımıyla gerçekleşecek parti binasının açılışına tüm Düzcelileri davet etti.

banner619
Gündem 23.01.2018, 14:57 23.01.2018, 17:21
1547

İYİ Parti Kurucu İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu Düzce Adliyesi karşısındaki bir iş merkezinde bulunan parti binasında bir basın açıklaması düzenledi.

“Yüreğimiz yanarken geçmişte yapılan hataları olumsuzlukları da maalesef hatırlamak zorundayız”
Açıklamalarına, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Kilis’in Gülbaba Köyü’nde terör örgütü unsurları ile girilen çatışmada şehit düzen Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan şahadeti nedeniyle yaşadıkları burukluğu dile getirerek başlayan Katırcıoğlu şunları kaydetti:

“Zeytin Dalı Operasyon’unda bir askerimizi, bir yiğidimizi, bir ana kuzusunu bugün şahadet mertebesine yolcu ettik. Şehit Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan’ın ruhuna bugün dualarımızı gönderiyoruz. Allah cenneti mekan eylesin, geride kalanlara sabır versin. Ancak bu duyguları paylaşırken birilerinin analar ağlamasın, istikrar sürsün söylemlerini de hatırlatmak istiyorum. Çok kısa geriye gidersek hani birileri davulla, zurnayla Habur’da birilerini karşılamışlardı, hani o birileri iyi şeyler olacak diye, iyi günler gelecek diye mesajlar vermişti. Biz o günleri unutmadık. Terör örgütünün nasıl beslendiğini, topraklarımızda ve sınır dışımızda nasıl beslendiği günlerimizi biz unutmadık. Biz 2009 yılında ordumuzun en üst kademede savaşçı nitelikleri olan subaylarımızın, generallerimizin Balyoz ve Ergenekon safsatalarıyla nasıl görevden alındıklarına ve terörün nasıl beslendiği günleri unutmadık. Onun için yüreğimiz yanarken geçmişte yapılan hataları, bir takım olumsuzlukları da maalesef acı da olsa hatırlamak zorundayız.”“Siyasi kavgaları bir kenara bırakalım, gün birleşme günü”
Başlattıkları “Bayrak Kampanyası” kapsamında tüm Düzcelilere çağrıda bulunan Katırcıoğlu şunları söyledi:

“Biz şehidimizden ve günümüzde yaşanan olaylardan dolayı siyasi kavgaları bir kenara bırakarak günün birleşme, bütünleşme, siyasi kaygıları bırakarak ülke geleceğini düşünme günü olduğunu biliyor ve bunun için de bir bayrak kampanyası başlatmayı İYİ Parti yöneticileri olarak uygun görüyoruz. Bugünden itibaren sevgili Düzcelilerden dosta güven, düşmana korku vermek amacıyla birlik ve beraberliğimizin en önemli sembolü olan bayrağımızı evlerimize, işyerlerimize bayrak asmanızı rica ediyorum.”

“25 Ocak Perşembe günü tüm Düzcelileri açılışımıza ve kan bağışına davet ediyoruz”
İYİ Parti Düzce İl Binasının açılışının olacağı Perşembe günü kan bağışı kampanyası da olacağını kaydeden Katırcıoğlu, Düzcelilerin bu konuda elinden gayreti göstereceğine inandıklarını belirterek şöyle konuştu:

“25 Ocak 2018 Perşembe günü Düzce için önemli bir gün. Çünkü İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener Düzce’mize gelerek Düzceli iyi insanlarla buluşacak ve kucaklaşacak. Düzce’de İYİ Parti binamızın, teşkilatlarımızın açılışını yaparak bismillah diyerek yola çıkacağız. Bu nedenle siz Sevgili Düzcelilerin 25 Ocak tarihinde saat 14:00’da parti binamızın açılışında sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.”

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (28)
ESMAHANIM 4 yıl önce
İYİ ve güzel günler dileğiyle MERAL akşeneri düzce bekliyor
PAZAR53 4 yıl önce
BU DEFA İYİ GÜNLER GELSİN ARTIK 16 YILDIR GÜN YÜZÜ GÖRMEDİK İYİ GÜNLER GELECEK İNŞALLAH
YIĞILCA 4 yıl önce
YIĞILCA BUNDAN SONRA İYİ OLACAK.
Düzceli.. 4 yıl önce
Vakti zamanında feto hakkındaki tüm iddialara, kulak tıkıyanlar, Anayasa çiğneyerek MGK kararlarını rafa kaldıranlar, Sınav yolsuzlukları ortaya çıktıkça kapatanlar, bunlar fetocu olmuyor, ama iktidara muhalefet yapacak herkes i fetoculukla veya terör sevici diye suçladınızmı oluyor...
Düzceli.. 4 yıl önce
Suçunu kabul ediyor kandırılmış, beni milletim ve Allah affetsin diyor.. Peki İnanmış veya kandırılmış, iktidarın muteberi bunlar diye yardım eden, kursuna çocuğunu yollıyan, memurun Allahı başka mı ki, onu Hukuk gugukluyacakNerde TBMM si kürsüsünden övenler..Fetoya yılan diyene saldıranlar üç gün meclise sokmayanlar.S
Esin 4 yıl önce
Millet affetmiyor işte sorun burada.
Düzceli.. 4 yıl önce
Naklen TV de hatta TBMM sinde fetoya sevgilerini saygılarını bildirenler, feto devlete sızıyor diyenlere saldıranlar hala mecliste..Legal bir sendikaya üye olan memur, çocuğunu iktidar ın muteberi bunlar diye, muhtereminin kursuna yollayan memur içerde...Milletin verdiği yetkiyi kötüye kullanıp devletin imkanları nı bir cemate kullanan siyasi ve avanesi dışarda...
Düzceli.. 4 yıl önce
Gazetesinden köşe yazısı ile övgüler düzen ona nasıl cansiperane kalkan olduğunu yazan cemate verilen makamlar analarının ak sütü gibi helal diyen sebek dışarda, TV lerde Silivride ki hakimleri tehdit eden " hıı orada aykırı bir karar çıkarsa bedelini ödersiniz "diyen alçı kafalı eşi dışarda..Feto için kitap yazıp Feto karşıtlarını Paronoyaklıkla suçluyan kitabın yazarı M. Barlas dışarda,.
Hasan Tahsin 4 yıl önce
Yusuf Halaçoğlu başka Meral Hanım başka konuşuyor.Meral Hanım tosunlar gitsin diyordu.Yoksul çocuklar cepheye gönderiliyor dedi.Gidişatınız İYİ değil bence.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın